Men of War II – sequel strategii o II wojnie światowej ma nowy trailer

DK
2022/09/04 14:40
0
0

Twórcy mają jeszcze trochę czasu na dopracowanie tytułu.

Prace nad sequelem Men of War ogłoszono w listopadzie 2021. Wtedy dowiedzieliśmy się, że twórcy z ukraińskiego studia Best Way planują ukończyć RTS-a w 2022. Niedawno jednak okazało się, że ze względu na wojnę deweloperzy zmuszeni są przesunąć termin debiutu MoW II na 2023. Przy okazji w internecie wylądował nowy trailer z produkcji. Publikujemy go na samym dole.

Men of War II – sequel strategii o II wojnie światowej ma nowy trailer

Men of War II – nowości

Jeśli chodzi o sequel, fani strategii mogą liczyć na usprawnienia i nowości. Ponownie mamy uczestniczyć w walkach zachodniego i wschodniego frontu II wojny światowej. W tytule pojawią się “nowe jednostki, lokalizacje, kampanie oraz tryby gry, a także charakterystyczną dla serii wierność historii oraz wartką rozgrywkę”. Twórcy zapewniają, że ulepszona zostanie też sztuczna inteligencja przeciwników.

GramTV przedstawia:

Trzeba przyznać, że na razie wygląda to średnio. Oczywiście do 2023 pozostało jeszcze sporo czasu, więc może uda się choć trochę podreperować grafikę i animacje. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat strategii, to odsyłamy Was do GRAM-owej zapowiedzi. W tekście, który publikowaliśmy pod tym adresem, znajdziecie między innymi informacje o misjach i nowych mechanikach w MoW II.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!