McDualSense nie powstanie. Sony nie wyraziło zgody na limitowaną wersję pada

Mikołaj Ciesielski
2021/08/02 21:40

Specjalna wersja kontrolera DualSense miała być jedną z nagród podczas jubileuszowych streamów australijskiego oddziału McDonald’s.

McDualSense nie powstanie. Sony nie wyraziło zgody na limitowaną wersję pada

W zeszłym tygodniu australijski oddział McDonald’s poinformował, że podczas serii specjalnych streamów organizowanych z okazji 50-lecia działalności sieci we wspomnianym kraju, widzowie będą mieli okazję wygrać „McDualSense”, czyli limitowaną wersję kontrolera do konsoli PlayStation 5. Wygląda jednak na to, że w akcję promocyjną nie było zaangażowane Sony, ponieważ japońska firma nie wyraziła zgody na powstanie gadżetu, a niestandardowy pad nie trafi do puli nagród.

Sony PlayStation nie wyraziło zgody na użycie swojego kontrolera w akcji promocyjnej związanej z wydarzeniem Stream Week. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Tydzień transmisji McDonald’s został przełożony, a kontrolery Sony PlayStation nie będą brały udziału w konkursie” – czytamy w oświadczeniu McDonald’s.

Australijski oddział McDonald’s zamierzał rozdać 50 sztuk „McDualSense. Limitowana wersja kontrolera byłaby więc niezwykle rzadka i z pewnością cieszyłaby się sporym zainteresowaniem wśród kolekcjonerów. Na koniec warto przypomnieć, że na ten moment oprócz standardowego białego koloru, DualSense dostępny jest także w wariancie czarnym oraz czerwonym.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!