Max Payne ma już 20 lat. Twórcy dziękują fanom za wsparcie w specjalnym filmiku

Maria Wawrzyniak
2021/07/25 12:00

Już jutro minie dwadzieścia lat od premiery pierwszej części serii Max Payne. Z tej okazji studio Remedy Entertainment postanowiło podziękować fanom.

Aż trudno uwierzyć w to, że pierwsza odsłona serii Max Payne zadebiutowała na rynku dwadzieścia lat temu. Jutro – 26 lipca – gra obchodzi swoje urodziny, dlatego studio Remedy Entertainment postanowiło opublikować specjalny materiał na YouTubie, w którym podziękowało nie tylko wszystkim fanom, ale również deweloperom odpowiedzialnym za powstanie cyklu. Sam Lake, który użyczył twarzy głównemu bohaterowi, przyznał na nagraniu, iż niewielu z twórców Max Payne’a znajduje się jeszcze w szeregach studia.

Razem z Jamesem McCaffreyem (aktor udzielający głosu Payne’owi) stwierdzili, że produkcja nigdy nie stałaby się kultowa, gdyby nie ciężka praca każdego zaangażowanego w powstawanie serii dewelopera. Na sam koniec Sam Lake założył legendarną kurtkę, jaką w grze nosił Max, zaś w tle mogliśmy usłyszeć narrację z udziałem McCaffreya. Niestety, nie otrzymaliśmy żadnych wieści na temat potencjalnej nowej odsłony – na ten moment nic nie wskazuje na to, aby coś w ogóle było na rzeczy.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Gregario
Gramowicz
26/07/2021 01:50

Takiej twarzy się nie zapomina :D Dwa pierwsze Maxy to ciągle świetne gry z rewelacyjnym klimatem i poczuciem humoru. Tyle lat minęło, a ciągle pamiętam np. różowego flaminga, czy "Lords & Ladies".

I bardzo dobrze, że nie było informacji o nowej odsłonie, chociaż zgodnie z obecnie panującą modą powinni coś napomknąć o odświeżonej wersji.

Kenjiro napisał:

NIezłe, chociaż kurtka trochę zbyt nowa ;-).

W końcu tyle lat czekała w kartonie ;P

Kenjiro
Gramowicz
25/07/2021 13:35

NIezłe, chociaż kurtka trochę zbyt nowa ;-).