Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Mass Effect na Game Boy Advance – zobaczcie interesujący demake gry BioWare

Mikołaj Ciesielski
2022/04/01 12:35

Przekonajcie się, jak przygody komandora Sheparda mogłyby wyglądać na przenośnej konsoli Nintendo z początku XXI wieku.

Mass Effect na Game Boy Advance – zobaczcie interesujący demake gry BioWare

Jakiś czas temu mieliśmy okazję zobaczyć, jak Elden Ring prezentowałoby się na pierwszym PlayStation. Tymczasem w sieci pojawił się kolejny ciekawy demake. Na kanale 64 Bits na YouTube opublikowano bowiem materiał wideo, dzięki któremu możemy sprawdzić, jak mógłby wyglądać Mass Effect na konsoli Game Boy Advance. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się dość interesująco.

Twórcy z kanału 64 Bits zatytułowali swój projekt Advance Effect, ponieważ przygotowany przez nich demake Mass Effecta jest inspirowany grą Advance Wars, która w 2001 roku pojawiła się na konsoli Game Boy Advance. W materiale nie brakuje bohaterów znanych z produkcji BioWare, a całość skupia się na wydarzeniach z planety Virmir. Rzućcie okiem na wideo na dole wiadomości i sprawdźcie sami.

Warto dodać, że na kanale 64 Bits znajdziemy także materiał, który prezentuje God of War z 2018 roku w wersji na pierwsze PlayStation, BioShock: Infinite na Super Nintendo Entertainment System czy też Monster Hunter: World na GameBoy Color. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez autorów, w planach znajduje się jeszcze jeden tego typu projekt.

Na koniec przypomnijmy, że pierwsza odsłona serii Mass Effect zadebiutowała na rynku w 2007 roku. W maju ubiegłego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S pojawiło się natomiast Mass Effect: Legendary Edition – specjalny zestaw zawierający pierwsze trzy części popularnej marki BioWare. Jeśli jesteście zainteresowani naszą opinią na temat wspomnianej kolekcji, to zapraszamy Was do lektury: Jak zestarzała się trylogia Mass Effect? Wrażenia po przejściu Edycji Legendarnej.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Silverburg
Gramowicz
01/04/2022 14:21
dariuszp napisał:

Lepsze niż Mass Effect Andromeda XD

Gry zrobione w rpg makerze mają swój klimat, szkoda, że mamy prima aprilis :(

dariuszp
Gramowicz
01/04/2022 14:19

Lepsze niż Mass Effect Andromeda XD