Marvel’s Spider-Man 2 – wyciekła grafika koncepcyjna pokazująca złoczyńcę z DLC

Mikołaj Ciesielski
2024/04/09 10:15
0
0

Do sieci trafiła grafika przedstawiająca przeciwnika, z którym gracze nie mieli okazji zmierzyć się w podstawowej wersji.

Marcowa aktualizacja Marvel’s Spider-Man 2 mogła ujawnić plany twórców dotyczące DLC. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji związanych z potencjalnymi dodatkami do ostatniej produkcji Insomniac Games. Do sieci wyciekła bowiem grafika koncepcyjna prezentującą złoczyńcę, który może pojawić się w jednym ze wspomnianych rozszerzeń.

Marvel’s Spider-Man 2 – wyciekła grafika koncepcyjna pokazująca złoczyńcę z DLC

Beetle w Marvel’s Spider-Man 2. Grafika koncepcyjna prezentuje głównego złoczyńcę potencjalnego DLC

W grudniu 2023 roku Insomniac Games padło ofiarą ataku hakerskiego. Według wykradzionych wówczas danych Marvel’s Spider-Man 2 ma doczekać się trzech dodatków, a tytuł pierwszego rozszerzenia to rzekomo „Beetle Infestation”. Wspomniana grafika koncepcyjna – którą podzielił się jeden z użytkowników forum Reddit – pokazuje właśnie Beetle.

Według nieoficjalnych informacji w Marvel’s Spider-Man 2 za maską Beetle ma kryć się Janice Lincoln, czyli córka Tombstone’a. Warto jednak podkreślić, że Insomniac Games do tej pory nie zapowiedziało żadnego DLC do wydanej w październiku 2023 roku kontynuacji przygód Człowieka-Pająka.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Marvel’s Spider-Man 2 dostępne jest wyłącznie na konsolach PlayStation 5. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji studia Insomniac Games, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Marvel's Spider-Man 2 – pająków 2-óch.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!