Marvel’s Spider-Man 2 na 13-minutowym gameplayu

Jakub Smolak
2023/09/16 09:00
0
0

Solidna porcja rozgrywki z najnowszego „Pajączka”.

Przed paroma dniami informowaliśmy Was o nowych zrzutach ekranu prezentujących piękno Nowego Jorku, który przyjdzie nam przemierzać w Marvel’s Spider-Man 2. Tym razem mamy dla Was jeszcze więcej mięska. Na kanale GameRiot pojawił się obszerny materiał, bo trwający ponad 13 minut, przybliżający rozgrywkę z najnowszej gry od Insomniac Games.

Marvel’s Spider-Man 2 na 13-minutowym gameplayu

Obszerny gameplay z Marvel’s Spider-Man 2

Wszystkich wyczekujący Marvel’s Spider-Man 2 z pewnością ucieszy możliwość zobaczenia gry w akcji oraz posłuchania komentarzy i opinii grającego. Na materiale zaprezentowano wszystkie najważniejsze mechaniki gry, a po tak solidnej porcji gameplayu powinniście już wiedzieć, czego należy się spodziewać. Produkcja autorstwa Insomniac Games to bez dwóch zdań jeden z tych tytułów, który sprawia, że tegoroczna jesień zapowiada się niezwykle emocjonująco.

Dwaj Spider-Mani, Peter Parker i Miles Morales, powracają na PS5, by przeżyć kolejną ekscytującą przygodę w świecie doskonale przyjętego Marvel’s Spider-Man. Bujaj się, skacz i korzystaj z nowych siecioskrzydeł, przemierzając Marvelowski Nowy Jork. Szybko przełączaj się między Peterem Parkerem a Milesem Moralesem, by wziąć udział w różnych historiach oraz skorzystać z nowych, epickich mocy. Uratuj życie bohaterów, miasto i bliskich przed kultowym złoczyńcą, Venomem – czytamy w opisie gry.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Marvel’s Spider-Man 2 zadebiutuje na rynku 20 października, a gra będzie dostępna wyłącznie na konsolach PlayStation 5. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się ze szczegółami na temat preloadu nadchodzącej produkcji studia Insomniac Games.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!