Marvel's Spider-Man 2 ma datę premiery! Sony ujawniło poszczególne edycje i ceny

Radosław Krajewski
2023/06/08 22:18
0
1

Podczas Summer Game Fest 2023 Insomniac Games ujawnił datę premiery drugiej części Spider-Mana.

Można było się zastanawiać, dlaczego na tegorocznym Summer Game Fest pojawił się Marvel's Spider-Man 2, skoro podczas PlayStation Showcase pod koniec maja Sony zaprezentowało pierwszy gameplay z gry. Okazało się, że Sony nie chciało ujawniać wszystkich niespodzianek na własnej imprezie i podczas Summer Game Fest ujawnili kolejne szczegóły, w tym datę premiery.

Marvel's Spider-Man 2 ma datę premiery! Sony ujawniło poszczególne edycje i ceny

Marvel's Spider-Man 2 – data premiery

Marvel's Spider-Man 2 oficjalnie zadebiutuje na PlayStation 5 już 20 października bieżącego roku. Twórcy mają jeszcze kilka miesięcy, aby dopracować swój tytuł, ale wszystko na to wskazuje, że nowe przygody Petera Parkera i Milesa Moralesa jednak zadebiutują w tym roku.

Insomniac Games ujawniło, że już 16 czerwca ruszają pre-ordery na Marvel's Spider-Man 2. Przy okazji ujawnili skład poszczególnych edycji oraz przedpremierowych bonusów. Zamawiając grę w przedsprzedaży otrzymamy wcześniejsze odblokowanie kostiumu Arachknight dla Petera Parkera z trzema dodatkowymi wariantami kolorystycznymi, a także wcześniejszy dostęp do kostiumu Cienistego Pająka z trzema dodatkowymi wariantami kolorystycznymi, oraz wcześniejsze odblokowanie gadżetu Web Grabber, wraz z trzema punktami umiejętności na start.

Marvel's Spider-Man 2 – data premiery, Marvel's Spider-Man 2 ma datę premiery! Sony ujawniło poszczególne edycje i ceny

GramTV przedstawia:

W Digital Deluxe za 79,99 dolarów/89,99 euro otrzymamy dziesięć wyjątkowych strojów (po pięć dla Parkera i Moralesa), dodatkowe ramki i naklejki do trybu fotograficznego oraz dwa dodatkowe punkty umiejętności. Kostiumy zostały stworzone przez artystów z branży komiksowej, filmowej i PlayStation Studios. Odpowiadają za nie: Kris Anka, Julia Blattman, Sweeney Boo, Anthony Francisco, Raf Grassetti, Jerad Maantz, Joel Mandish, Darren Quach i Victoria Ying.

Nie zabraknie również edycji kolekcjonerskiej Marvel's Spider-Man 2 za 229,99 dolarów/249,99 euro, w której znajdzie się kupon na Digital Deluxe do wykorzystania w PlayStation Store, ekskluzywny Steelbook, oraz 19-calową statuetkę przedstawiającą walczących Spider-Mana i Venoma. Kolekcjonerka dostępna będzie w sprzedaży tylko na wybranych rynkach (Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Holandia, Belgia, Luksemburg, Włochy, Austria, Hiszpania i Portugalia).

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!