Marvel stawia na kolejną bohaterkę. Disney+ pokazał zwiastun Aghata All Along

Krzysztof Żołyński
2024/07/08 21:00
1
0

Marvel stawia na kolejną bohaterkę. Disney+ pokazał zwiastun Aghata All Along.

Marvel zaprezentował właśnie pierwszy zwiastun nowego serialu Aghata All Along.

Aghata All Along
Aghata All Along

Już we wrześniu zobaczymy nowy serial Marvela, będącego spin-offem WandaVision. Wytwórnia zamierza postawić na nową bohaterkę i wypróbować jej siłę oraz zainteresowaniu widzów. Postać głównej antagonistki serialu od samego początku była ulubienicą fanów. Nic więc dziwnego, że Marvel chce skorzystać na popularności bohaterki i dostarczyć widzom produkcję poświęconą jej przygodom.

Aghata All Along na pierwszym zwiastunie

W główną postać wcieli się Kathryn Hahn, a partnerować będzie jej wielu debiutantów w uniwersum Marvela. Pojawią się więc nowe czarownice: Lilia (Patti LuPone), Jennifer (Sasheer Zamata), Sharon (Debra Jo Rupp) i Alice (Ali Ahn). Iteraz będą one musiały współpracować, żeby osiągnąć wspólny cel.

GramTV przedstawia:

Jak wynika z zapowiedzi, centralną postacią będzie Aghata Harkness, aktualnie pracująca w policji. Sprawa nad którą pracuje, spowodują powrót wspomnień z poprzedniego wcielenia.

A co z Wandą Maximoff, czy otrzymamy ostateczną odpowiedź na temat jej ewentualnej śmierci? Oglądając zwiastun można odczytywać pewne sugestie, ale dopiero przekonamy się, jak ten wątek rozwiązali scenarzyści.

Disney+ zapowiedział, że nowy serial Marvela zadebiutuje 18 września. Na początek dostaniemy dwa pierwsze odcinki Aghata All Along, a kolejne będą dołączać w tygodniowych odstępach.

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
09/07/2024 08:25

- pięc razy zmieniano nazwę co stało się juz memem (robiono nawet rankingi który tytuł najlepszy xD), ostateczny wybór to chyba jeden z głupszych tytułów seriali jakie widziałem

- trailer jest żałośny, wygląda jak serial CW

- M-SHE-U pełną gebą

Dopóki MCU nie pozbędzie się tego garba w postaci seriali zaplanowanych w fazie post-Endgame to nikt nie będzie ich traktował poważnie. Deadpool 3 będzie tylko chwilowym odbiciem się od dna, patrząc na to co planują dla Fantastic Four to wciąż nie zmieniło się tam myślenie...