Marvel's Spider-Man fruwa aż miło na Steam Decku. Oto gameplay

DK
2022/08/11 15:50

Pająk zachowuje się niemal wzorowo na przenośnym pececie od Valve.

Premiera Marvel’s Spider-Man od Insomniac Games na PC odbędzie się już jutro. Tymczasem po internecie pływają pierwsze recenzje i porównanie wersji na PC z konsolowymi. Natomiast serwis VideoGameChronicle.com opublikował wideo, które prezentuje działanie produkcji na Steam Decku. Nagranie zobaczycie na samym dole.

Redaktorzy portalu wspominają, że tuż po otrzymaniu klucza tytuł sprawował się fatalnie na platformie Valve, jednak późniejsze aktualizacje bardzo zmieniły stan rzeczy. Teraz jest już o wiele lepiej – płynność rzadko spada poniżej 40 fps i generalnie, zdaniem reporterów VGC, to coś wspaniałego, że można cieszyć się hitem z PS4 na urządzeniu mieszczącym się w kieszeni.

Spider-Man na Steam Decku i bateria

A że jednak nie ma pająka bez zębów (czy co on tam ma), dziennikarze przestrzegają, że Spider-Man bardzo szybko zżera zasoby baterii w Steam Decku – zwłaszcza jeśli mamy podkręconą jasność. Tytuł nie jest też wolny od paru wizualnych wpadek, jednak generalnie wszystko działa wspaniale i ten port niewiele różni się od tego, co mieliśmy okazję doświadczyć w przypadku wersji na PS4.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!