Marvel pokazuje swój nowy serial. Agatha: Darkhold Diaries na pierwszych ujęciach

Radosław Krajewski
2023/11/28 12:30
1
0

Spin-off WandaVision został nareszcie zaprezentowany przez Marvela.

Z okazji wydania WandaVision na Blu-Ray Marvel wypuścił specjalny materiał, w którym zaprezentowano pierwsze ujęcia zza kulis serialu Agatha: Darkhold Diaries, czyli jednej z przyszłorocznych produkcji z MCU. W poniższym wideo możemy zobaczyć Kathryn Hahn, która ponownie wcieli się w postać Agathy Harkness. Twórcy tłumaczą, że po WandaVision było dla nich koniecznością, aby opowiedzieć dalszą historię tej postaci.

Marvel pokazuje swój nowy serial. Agatha: Darkhold Diaries na pierwszych ujęciach

Ta postać jest niezwykle głęboka, szczera i niebezpieczna. Kontynuowanie historii Agaty i lepsze poznanie jej stało się dla nas koniecznością. Nie ma nic wspanialszego dla Agathy Harkness niż udział w spin-offie - powiedziała współproducentka wykonawcza Mary Livanos.

Według wycieku historia rozpocznie się w momencie uwolnienia Agathy od zaklęcia Wandy, która niedługo później odkrywa, że utraciła swoje moce. Jedynym wyjściem jest wyruszenie w niebezpieczną podróż, aby odzyskać moce z pomocą nieoczekiwanych sojuszników.

GramTV przedstawia:

W serialu pojawią się: Kathryn Hahn, Aubrey Plaza, Joe Locke, Patti LuPone, Ali Ahn, Sasheer Zamata i Debra Jo Rupp.

Agatha: Darkhold Diaries zadebiutuje na Disney+ jesienią 2024 roku. Na razie nie podano, ile sezon będzie liczył odcinków.

Agatha: Darkhold Diaries – pierwszy materiał z serialu

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
28/11/2023 16:31

Serial na który nikt nie czeka...