Marvel opóźnia premiery trzech seriali. Doktor Strange doczeka się spin-offu?

Radosław Krajewski
2023/01/09 12:30
0
0

Wyciekły nowe informacje dotyczące prac nad kolejnymi produkcjami z MCU.

Wygląda na to, że plany Marvela dotyczące premier swoich seriali na 2023 rok uległy zmianie. Według wcześniejszych informacji mieliśmy otrzymać nawet siedem nowych sezonów, ale ta liczba może zostać ograniczona do zaledwie czterech. Na ten moment niezagrożone są debiuty Tajnej Inwazji, drugiego sezonu Lokiego oraz Ironheart i animowanego serialu X-Men’97. Niestety fani MCU nie będą mogli liczyć na tegoroczne premiery Echo, A gdyby…? i Agatha: Coven of Chaos.

Marvel opóźnia premiery trzech seriali. Doktor Strange doczeka się spin-offu?

Trzy seriale Marvela nie zadebiutują w 2023 roku

Jak podał serwis The Direct trzy wspomniane seriale mają zostać opóźnione na kolejne lata. Powstająca od dłuższego czasu Echo miała pierwotnie zadebiutować pod koniec bieżącego roku, ale teraz mówi się o premierze wyznaczonej na początek 2024 roku. Również do przyszłego roku będziemy musieli poczekać na drugi sezon A gdyby…?, który miał pierwotnie pojawić się na Disney+ jeszcze w 2022 roku. Najdłużej poczekamy na debiut Agathy: Coven of Chaos, która ma zadebiutować dopiero po premierze Daredevila, czyli w 2025 roku.

GramTV przedstawia:

Nie wiadomo, czy jest to pokłosie zeszłorocznych zmian w tworzeniu nowych produkcji w Marvel Studios, który według ostatnich doniesień, ma zmienić swoją politykę i postawić nacisk na jakość, a nie ilość oferowanych produkcji. Niewykluczone, że przez zmiany, twórcy wspominanych seriali musieli dokonać pewnych zmian w swoich projektach, na które potrzebują nieco więcej czasu.

Nie oznacza to jednak, że studio skupia się wyłącznie na zapowiedzianych już projektach i według najnowszych plotek Marvel szykuje serialową ekranizację Strange Academy, która miałaby być spin-offem Doktora Strange’a. W serialu mielibyśmy zobaczyć kolejne przygody Wonga (Benedict Wong), Americi Chavez (Xochitl Gomez) oraz Zelmy Stanton, która ma zadebiutować w serialu Ironheart. Strange Academy ma skupić się na szkole dla adeptów magii, która będzie szkoliła przyszłych czarowników.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!