Mario + Rabbids Sparks of Hope na rozgrywce. Ubisoft prezentuje nowe elementy

Mikołaj Ciesielski
2022/09/25 17:00

Francuski deweloper pokazuje, czego gracze mogą spodziewać się po kontynuacji Mario + Rabbids Kingdom Battle.

Mario + Rabbids Sparks of Hope na rozgrywce. Ubisoft prezentuje nowe elementy

W tygodniu dowiedzieliśmy się, że prace nad Mario + Rabbids Sparks of Hope zostały zakończone, a gra osiągnęła tzw. złoty status. Do sieci trafił też obszerny gameplay ze wspomnianej produkcji. Tymczasem na oficjalnym kanale Ubisoftu na YouTube pojawił się blisko 5-minutowy materiał wideo, w którym francuski deweloper prezentuje, jakie nowości – względem pierwszej części – zaoferuje nadchodzący sequel. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Ubisoft przybliża nowości w Mario + Rabbids Sparks of Hope

Wykorzystuj umiejętności swoich bahaterów w innowacyjnym systemie walki, który łączy w sobie swobodę ruchu oraz strategiczne decyzje podejmowane w trybie turowym, podczas starć z nowymi, ale i dobrze znanymi wrogami. Przejmij kontrolę nad swoimi bohaterami, aby zmieść przeciwników, wykonywać drużynowe skoki z sojusznikami, kryć się za osłonami… i jak najlepiej wykorzystać swoją turę – czytamy na oficjalnej stronie gry.

Na koniec przypomnijmy, że Mario + Rabbids Sparks of Hope zadebiutuje na konsolach Nintendo Switch już 20 października. Jak wspomnieliśmy wyżej, produkcja jest kontynuacją ciepło przyjętego Mario + Rabbids Kingdom Battle z 2018 roku. Jeśli jesteście zainteresowani naszą opinią na temat pierwszej części przygód wąsatego hydraulika i szalonych Kórlików, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Zabawnie i taktycznie – recenzja Mario + Rabbids: Kingdom Battle.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!