Margot Robbie już nie chce być Barbie: nie potrafię sobie wyobrazić, co mogłoby być dalej

Krzysztof Żołyński
2023/11/25 20:00
2
0

Barbie to fenomen tego roku, film który zarobił astronomiczne pieniądze, o którym mówili dosłownie wszyscy. Jednak raczej nie ma co liczyć na kontynuację.

Barbie to film, który wstrząsnął całym światem, o którym mówili i pisali niemal wszyscy. Wydawało się więc, a nawet były już takie spekulacje, że kontynuacja jest jedynie kwestią czasu. Okazuje się jednak, że gwiazda tej produkcji, Margot Robbie nie ma zamiaru wracać do roli słynnej lalki, a nawet uznała, że to nie miałoby sensu.

Margot Robbie już nie chce być Barbie: nie potrafię sobie wyobrazić, co mogłoby być dalej

Jak widać, aktorki nie przekonują ogromne pieniądze, jakie zarobiła na tej roli. Okazuje się jednak, że gwiazda uznaje Barbie za zamknięty temat, w pełni opowiedzianą historię, która powinna zostać taka, jaką opowiedziała Greta Gerwig.

Wczytywanie ramki mediów.

Margot Robbie nie chce wracać do roli Barbie

Przedstawiciele Warnera i firmy Mattel z pewnością są innego zdania niż Robbie, bo już dawno zapowiedzieli, że po sukcesie filmu, mają zamiar rozwijać świat Barbie. Jednak z pewnością nie dokonają tego z udziałem australijskiej aktorki.

Nie tworzyliśmy tego filmu z myślą o trylogii, czy serii. Greta umieściła wszystko w tym filmie, więc nie potrafię sobie wyobrazić, co mogłoby być dalej.

GramTV przedstawia:

Wiadomo, że także Ryan Gosling nie podpisywał z Warnerem kontraktu na dłuższą współpracę w związku z Barbie. Czy w takim razie realizatorzy nowych pomysłów, będą musieli szukać nowych aktorów do ról najważniejszych lalek?

Komentarze
2
dariuszp
Gramowicz
26/11/2023 01:55

Fabuła tego czegoś jest pewnie tak bez znaczenia że aktorkę mogą wymieniać co roku.

Kafar
Gramowicz
26/11/2023 00:34

Biorąc pod uwagę że jest producentką, na pewno umowy były takie że ma jednak wpływ co zrobią filmowo z tą marką i na pewno jej zdanie będzie jednym z tych decydujących.