Manor Lords z drugą aktualizacją. Zmiany w balansie rozgrywki i eksperymentalna funkcja

Patrycja Pietrowska
2024/05/22 08:50
0
0

Wersja beta aktualizacji jest już dostępna.

Niedawno Manor Lords otrzymało pierwszą aktualizację, która wpłynęła między innymi na spożycie piwa przez mieszkańców. Twórca gry kontynuuje swoje prace nad udoskonaleniem polskiej gry strategicznej, wprowadzając kolejną aktualizację, która jest już dostępna w wersji beta.

Manor Lords z drugą aktualizacją. Zmiany w balansie rozgrywki i eksperymentalna funkcja

Wersja beta drugiej aktualizacji do Manor Lords już dostępna

Na platformie Steam pojawił się nowy wpis od twórcy Manor Lords, informujący, że wersja beta drugiej aktualizacji jest już dostępna. Aby przetestować nowości i zmiany, gracze mogą udać się do biblioteki Steam, kliknąć prawym przyciskiem na Manor Lords, przejść do zakładki BETA i podać hasło "VeryNiceBasket". Następnie z rozwijanej listy należy wybrać uczestnictwo w wersji beta i opcję „pre_release”.

Aktualizacja wprowadza eksperymentalną funkcję – przełącznik blokujący lub umożliwiający ustawianie straganów pracownikom i mieszkańcom niektórych budynków. Dodatkowo gracze mogą teraz zatrudnić 6 oddziałów milicji, nawet jeśli mają już zatrudnioną świtę i najemników.

GramTV przedstawia:

Zmiany dotknęły również hodowli owiec – zwierzęta nie będą już pojawiały się wykładniczo. Optymalizacji doczekały się woły i rolnicy pracujący przy zbiorach, a nakładki i przewidywanie plonów powinny być dokładniejsze. Poprawki wprowadzono także w zakresie handlu – handlarze będą mogli przewozić 5 przedmiotów – oraz najemników z „Loserville”. Pełna lista zmian jest dostępna tutaj.

Manor Lords zadebiutowało 26 kwietnia 2024 roku w ramach Early Access. Gra jest dostępna na komputerach osobistych i znajduje się także w usłudze PC Game Pass.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!