Mała Syrenka zmierza do Disney+. Znamy datę premiery

Radosław Krajewski
2023/08/07 17:22
0
0

Na streamingowy debiut nie będziemy musieli długo czekać.

Disney ujawnił oficjalną datę premiery Małej Syrenki na swojej platformie streamingowej. Film pojawi się na Disney+ już 6 września, czyli za niecały miesiąc. Produkcja zadebiutuje w serwisie po aż 104 dniach od swojej kinowej premiery, która miała miejsce 26 maja. To drugi najdłuższy okres oczekiwania na film Disneya na ich platformie. Dotychczasowym rekordzistą jest Avatar: Istota wody, który pojawił się na Disney+ dopiero po 172 dniach od premiery.

Mała Syrenka zmierza do Disney+. Znamy datę premiery

Mała Syrenka już 6 września na Disney+

Mała Syrenka zarobiła w amerykańskich kinach 297,1 mln dolarów, zaś z pozostałych rynków do kasy wpłynęło 267,2 mln dolarów. Daje to łącznie 564,3 mln dolarów globalnych wpływów. To szósty najlepszy wynik dla aktorskiego remake’u klasycznej animacji Disneya.

GramTV przedstawia:

Wraz z ogłoszeniem daty premiery Małej Syrenki na Disney+, platforma opublikowała nowy zwiastun i plakat zapowiadający pojawienie się filmu na platformie. Nowe materiały zobaczycie poniżej.

Reżyserem filmu jest Rob Marshall, twórca Chicago, Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach, Tajemnice lasu oraz Mary Poppins powraca. W obsadzie znaleźli się: Halle Bailey, Jonah Hauer-King, Melissa McCarthy, Javier Bardem, Art Malik, Noma Dumezweni, Lorena Andrea, Simone Ashley, Kajsa Mohammar, Nathalie Sorrell, Karolina Conchet, Sienna King, Daveed Diggs, Jacob Tremblay, Awkwafina oraz Jessica Alexander, Russell Balogh, i Adrian Christopher.

Wczytywanie ramki mediów.
Mała Syrenka już 6 września na Disney+, Mała Syrenka zmierza do Disney+. Znamy datę premiery
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!