Mafia 4 – czas i miejsce akcji. Powróci stary znajomy fanów "jedynkI"!

DK
2022/05/16 07:30

Po sieci fruwają nowe nieoficjalne wieści na temat Mafii 4. Co ważne, pokrywają się one z wcześniejszymi doniesieniami o produkcji.

W sieci ostatnimi czasy pojawiło się trochę wieści na temat Mafii 4. Tuż po tym, jak dotychczasowy szef Hangar 13 Hayden Blackman opuścił studio, serwis Kotaku wyjawił, że nowa odsłona serii powstaje na silniku Unreal Engine 5 i że będzie to prequel trylogii. Te nieoficjalne wiadomości pochodzą od “źródła zaznajomionego z planami Hangar 13”. Natomiast teraz informator Shpeshal_Nick dorzuca parę dodatkowych danych w temacie Mafii 4. Co ciekawe, pokrywają się one z przeciekami od Kotaku.

Mafia 4 – czas i miejsce akcji. Powróci stary znajomy fanów

W podcaście XboxEra insider stwierdza, że akcja nowej części cyklu ma rozgrywać się na Sycylii na przełomie XIX i XX wieku – czyli, rzeczywiście, przed wydarzeniami z pierwszej odsłony. Bohaterami produkcji będzie rodzina Dona Salieri. Nazwisko kopcącego cygara szefunia na pewno kojarzą osoby, które miały do czynienia z pierwszą Mafią – Shpeshal_Nick akurat tego nie kojarzy, bo przyznał się, że nie grał w żadną z gier z serii. Informator dorzucił także, że “czwórka” będzie oferowała liniową rozgrywkę.

Cały podcast możecie przesłuchać poniżej. A że trwa on dość długo, dodamy tylko, że interesujący nas fragment rozpoczyna się mniej więcej w 1:57:00. Shpesal_Nick powołuje się na anonimowe źródło, ale mimo to insiderowi można raczej wierzyć – zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że ma on na swoim koncie parę wieści na temat Microsoftu, które okazały się prawdą.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!