Mafia 4 w produkcji? Znamy pierwsze szczegóły

DK
2022/05/05 18:55
41
0

Serwis Kotaku ma dużego newsa dla fanów cyklu o łobuzach w garniturach.

Na wieści na temat kontynuacji serii czekaliśmy od dawna. I doczekaliśmy się. Zaczęło się od informacji o roszadach w Hangar 13: od wczoraj wiemy, że szef studia i zarazem dyrektor Mafii 3 Haden Blackman opuszcza zespół. Dziennikarze Kotaku wyjawiają, że ruch ten ma związek z faktem, że studio rozpoczęło pracę nad grą Mafia 4. Serwis powołuje się w tym miejscu na "źródło zaznajomione z planami Hangar 13".

Mafia 4 w produkcji? Znamy pierwsze szczegóły

Haden Blackman zostaje zastąpiony przez Nicka Baynesa, który jest obecnie szefem oddziału Hangar 13 w Brighton. I to jego zespół pracuje według Kotaku nad nową Mafią. Projekt jest podobno na wczesnym etapie prac i ma nazwę kodową "Nero". Co ciekawe, Mafia 4 będzie prequelem trylogii. Z dalszych szczegółów wiemy, że tytuł powstaje na silniku Unreal Engine 5, a nie na technologii Mafii 3, której używano do tworzenia remasterów gier. I to by było na razie na tyle, jeśli chodzi o kolejną odsłonę serii. Należy pamiętać, że choć wiarygodność portalu Kotaku jest duża, to i tak wciąż są to jedynie nieoficjalne wiadomości.

GramTV przedstawia:

Początki cyklu sięgają 2002. Wtedy zadebiutowała Mafia: The City of Lost Heaven, uznawana przez wielu nie tylko za najlepszą część trylogii, ale i grę wszechczasów. Produkcja oferowała wciągającą opowieść i genialny klimat. W 2020 doczekaliśmy się schludnego i udanego remake’u tytułu. W reprodukcję pierwszej Mafii można grać na pecetach i konsolach PlayStation i Xbox.

Komentarze
41
Bruce
Gramowicz
18/05/2022 23:34
dariuszp napisał:

Odwracasz kota ogonem i próbujesz odpowiadać pytaniem na pytanie. Szkoda mi prowadzić taką dyskusję.

Zignorowałeś mój argument odnośnie poziomu trudności i czasu ładowania i dalej nie jesteś w stanie powiedzieć co wycieli. 

Śmieszny jesteś.

To ty jesteś śmieszny. Obserwuję tą dyskusję i jak dotąd nie widziałem żadnego argumentu z twojej strony, który by podważył opinie Karanthira. Dał ci linki do stron i recenzji, które potwierdzają jego słowa, a ty jak jakiś idiota uparcie piszesz, że "nie może być krótsza bo jest dodatkowa zawartość". Nic do ciebie nie trafia. Niczym fanatyk. A na jego prośby o konkrety, atakujesz go pisząc, żeby napisał co wycięto, skoro wiesz, że nie grał w tą grę. I tutaj się z nim zgodzę, że nie grałeś w Mafię DE, bo nic konkretnego nie potrafisz napisać. Jedynie ciągle przewija się u ciebie speedrun i dodatkowa zawartość. I ja też czekam aż napiszesz co to za dodatkowa zawartość. A stwierdzenie, że loadingi w grze sprawiają, że jest dłuższa o kilka godzin niż DE to już absolutne dno intelektualne. Gdyby pierwsza Mafia miała tak długie loadingi, to nikt by jej nie chwalił i w nią nie grał. I może się zdziwisz, ale nigdzie nie znalazłem narzekań na tę "przypadłość".

Karanthir666
Gramowicz
18/05/2022 18:57
dariuszp napisał:

Odwracasz kota ogonem i próbujesz odpowiadać pytaniem na pytanie. Szkoda mi prowadzić taką dyskusję.

Zignorowałeś mój argument odnośnie poziomu trudności i czasu ładowania i dalej nie jesteś w stanie powiedzieć co wycieli. 

Śmieszny jesteś.

Ty też odkręcasz kota ogonem. Nie wmówisz mi, że istnieje gra, w której loadingi trwają kilka godzin. I wskaż mi choć jedną grę w której różnica w gameplayu pomiędzy najłatwiejszym i najtrudniejszym poziomie trudności wynosi kilka godzin. Wiesz, odnoszę wrażenie, że obydwaj nie graliśmy w tą grę. Różnica polega na tym, że moje twierdzenia mogę udowodnić. A twoje jedyne argumenty to długość speedruna (który już obaliłem) i dodatkowa zawartość. Jeśli uważasz, że gra nie jest krótsza niż oryginał napisz mi tą dodatkową zawartość nie wliczając cutscenek. I content wcale nie musi być wycięty. Po prostu mogli zmienić konstrukcję poziomów tak, aby się je szybko przechodziło.

dariuszp
Gramowicz
18/05/2022 16:53

Odwracasz kota ogonem i próbujesz odpowiadać pytaniem na pytanie. Szkoda mi prowadzić taką dyskusję.

Zignorowałeś mój argument odnośnie poziomu trudności i czasu ładowania i dalej nie jesteś w stanie powiedzieć co wycieli. 

Śmieszny jesteś.

Karanthir666
Gramowicz
18/05/2022 15:25
dariuszp napisał:

Czyli nie jesteś w stanie mi powiedzieć co zostało wycięte. Tyle w tym temacie. 

Karanthir666 napisał:

Po pierwsze, tak się zwracaj do swoich rodziców, a nie do mnie smarkaczu. A ty udowodnij, że gra jest dłuższa. Pokaż, że coś zostało dodane co wydłuża rozgrywkę (poza cutscenkami).

A ty co zostało dodane. Tyle w tym temacie.

dariuszp
Gramowicz
18/05/2022 15:00
Karanthir666 napisał:

Po pierwsze, tak się zwracaj do swoich rodziców, a nie do mnie smarkaczu. A ty udowodnij, że gra jest dłuższa. Pokaż, że coś zostało dodane co wydłuża rozgrywkę (poza cutscenkami).

Czyli nie jesteś w stanie mi powiedzieć co zostało wycięte. Tyle w tym temacie. 

Karanthir666
Gramowicz
18/05/2022 14:50
dariuszp napisał:

Masz jakieś problemy z logiką chłopcze. Wytłumaczyłem Ci wszystko dokładnie krok po kroku tak jakbyś miał 6 lat. Jeżeli grali na poziomie normal co recenzenci robią na ogół to gra jest po prostu łatwiejsza. Od poziomu trudności który odwzorowuje Mafię 1 jest poziom Classic. 

Powiem to jeszcze raz bo męczy mnie ta rozmowa. Daj konkrety. Pokaż co zostało wycięte. Jak nie to daj sobie spokój. Nie wiesz o czym mówisz. Ale już nawet na to nie liczę bo po prostu dałem Ci to samo wyjaśnienie 5 razy a Ty piszesz tak jakby ono nie istniało.

Jesteś bystry jak woda w klozecie... 

Karanthir666 napisał:

Aha. Czyli wszyscy recenzenci i statystyki na stronie kłamią, bo jest dodatkowa zawartość, więc gra nie może być krótsza. I jaśnie pan jako jedyny ma rację. Może powinieneś napisać do wszystkich youtuberów i adminów stron na których są podane czasy przejścia gier, że akurat te 8-10h grania w DE jest kłamstwem, bo jest dodatkowa zawartość. Tak poza tym, to wiesz na czym polega speedrun? Otóż ma na celu pominięcie jak największej zawartości, a o jego długości nie świadczy zawartość lecz konstrukcja poziomów.

Po pierwsze, tak się zwracaj do swoich rodziców, a nie do mnie smarkaczu. A ty udowodnij, że gra jest dłuższa. Pokaż, że coś zostało dodane co wydłuża rozgrywkę (poza cutscenkami).

dariuszp
Gramowicz
18/05/2022 10:53
Karanthir666 napisał:

Aha. Czyli wszyscy recenzenci i statystyki na stronie kłamią, bo jest dodatkowa zawartość, więc gra nie może być krótsza. I jaśnie pan jako jedyny ma rację. Może powinieneś napisać do wszystkich youtuberów i adminów stron na których są podane czasy przejścia gier, że akurat te 8-10h grania w DE jest kłamstwem, bo jest dodatkowa zawartość. Tak poza tym, to wiesz na czym polega speedrun? Otóż ma na celu pominięcie jak największej zawartości, a o jego długości nie świadczy zawartość lecz konstrukcja poziomów.

Masz jakieś problemy z logiką chłopcze. Wytłumaczyłem Ci wszystko dokładnie krok po kroku tak jakbyś miał 6 lat. Jeżeli grali na poziomie normal co recenzenci robią na ogół to gra jest po prostu łatwiejsza. Od poziomu trudności który odwzorowuje Mafię 1 jest poziom Classic. 

Powiem to jeszcze raz bo męczy mnie ta rozmowa. Daj konkrety. Pokaż co zostało wycięte. Jak nie to daj sobie spokój. Nie wiesz o czym mówisz. Ale już nawet na to nie liczę bo po prostu dałem Ci to samo wyjaśnienie 5 razy a Ty piszesz tak jakby ono nie istniało.

Jesteś bystry jak woda w klozecie... 

Karanthir666
Gramowicz
17/05/2022 16:32
dariuszp napisał:

A ja Ci wytłumaczyłem skąd ta różnica ale nie wiem czy Ty czytać nie potrafisz czy nie rozumiesz tekstu czytanego. 

Jeszcze raz bo najwyraźniej trzeba Ci powtarzać.

Powiedz mi jaka zawartość została wycięta. No bo najwyraźniej to sugerujesz. Wskaż proszę co wg Ciebie zostało wycięte bądź skrócone. 

Nie potrafisz. Raz że nie grałeś. Dwa - nie wiesz o czy mówisz. Trzy - masz problemy z prostym rozumowaniem. 

Aha. Czyli wszyscy recenzenci i statystyki na stronie kłamią, bo jest dodatkowa zawartość, więc gra nie może być krótsza. I jaśnie pan jako jedyny ma rację. Może powinieneś napisać do wszystkich youtuberów i adminów stron na których są podane czasy przejścia gier, że akurat te 8-10h grania w DE jest kłamstwem, bo jest dodatkowa zawartość. Tak poza tym, to wiesz na czym polega speedrun? Otóż ma na celu pominięcie jak największej zawartości, a o jego długości nie świadczy zawartość lecz konstrukcja poziomów.

dariuszp
Gramowicz
17/05/2022 10:57

A ja Ci wytłumaczyłem skąd ta różnica ale nie wiem czy Ty czytać nie potrafisz czy nie rozumiesz tekstu czytanego. 

Jeszcze raz bo najwyraźniej trzeba Ci powtarzać.

Powiedz mi jaka zawartość została wycięta. No bo najwyraźniej to sugerujesz. Wskaż proszę co wg Ciebie zostało wycięte bądź skrócone. 

Nie potrafisz. Raz że nie grałeś. Dwa - nie wiesz o czy mówisz. Trzy - masz problemy z prostym rozumowaniem. 

Karanthir666
Gramowicz
16/05/2022 16:39
dariuszp napisał:

O wybacz, nie zauważyłem że z jakiegoś powodu napisałem 3 komentarze.

Długość gry Ci wyjaśniłem. I dałem Ci prosty sposób na porównanie. A skoro jesteś taki mądry i dalej upierasz się to zadam Ci inne pytanie.

Skoro wg Ciebie gra jest krótsza... to co zostało wycięte? Proszę wskaż co wycięli że nagle zniknęły godziny zawartości. Bo gwarantuje Ci że nie znajdziesz.

Wyjaśnię jeszcze raz bo masz ciężki umysł. Długość jest inna na "normalu" i tylko dlatego że gra po prostu szybciej się ładuje i jest łatwiejsza co pozwala Ci szybciej przechodzić poziomy. Jak weźmiesz poziom classic który odwzorowuje oryginał to gra się dłużej jak w oryginał po prostu dlatego że jest trudniej. I speedrunny to odwzorowują. Speedrun oryginalnej mafii jak już tłumaczyłem to 2,5h. 

Remake na normalu wymaga 2h a na classicu 3h. Bo DODALI ZAWARTOŚĆ.

JESZCZE RAZ BO MASZ WOLNY UMYSŁ:

* Remake ma dodatkową zawartość

* Remake na normal jest łatwiejszy jak oryginał więc się szybciej przechodzi

* Technologia w remaku jest lepsza, gra nie ma tylu ekranów ładowania więc masz mniej czekania

Co ty tak się uczepiłeś tego speedruna? Dałem ci linki do dwóch recenzji i w każdej jest mowa o ok. 8h rozgrywki. Żaden niższy poziom trudności aż tak nie skraca rozgrywki. Nawet wcześniej dałem ci linki do stron gdzie są podane czasy przejścia gier. Za każdym razem daję ci dowody, że to ja mam rację, a ty jak jakiś debil ciągle nawijasz o speedrunie.

dariuszp
Gramowicz
16/05/2022 10:32

O wybacz, nie zauważyłem że z jakiegoś powodu napisałem 3 komentarze.

Długość gry Ci wyjaśniłem. I dałem Ci prosty sposób na porównanie. A skoro jesteś taki mądry i dalej upierasz się to zadam Ci inne pytanie.

Skoro wg Ciebie gra jest krótsza... to co zostało wycięte? Proszę wskaż co wycięli że nagle zniknęły godziny zawartości. Bo gwarantuje Ci że nie znajdziesz.

Wyjaśnię jeszcze raz bo masz ciężki umysł. Długość jest inna na "normalu" i tylko dlatego że gra po prostu szybciej się ładuje i jest łatwiejsza co pozwala Ci szybciej przechodzić poziomy. Jak weźmiesz poziom classic który odwzorowuje oryginał to gra się dłużej jak w oryginał po prostu dlatego że jest trudniej. I speedrunny to odwzorowują. Speedrun oryginalnej mafii jak już tłumaczyłem to 2,5h. 

Remake na normalu wymaga 2h a na classicu 3h. Bo DODALI ZAWARTOŚĆ.

JESZCZE RAZ BO MASZ WOLNY UMYSŁ:

* Remake ma dodatkową zawartość

* Remake na normal jest łatwiejszy jak oryginał więc się szybciej przechodzi

* Technologia w remaku jest lepsza, gra nie ma tylu ekranów ładowania więc masz mniej czekania

dariuszp
Gramowicz
16/05/2022 10:23
Karanthir666 napisał:

Małe niedopatrzenie. To w tej recenzji jest o wyglądzie Pauliego:

https://www.youtube.com/watch?v=l4A3GcT0Yzc

Ale co mnie obchodzi że jednemu gościowi się Paulie nie podobał? 

Karanthir666
Gramowicz
16/05/2022 05:09

Małe niedopatrzenie. To w tej recenzji jest o wyglądzie Pauliego:

https://www.youtube.com/watch?v=l4A3GcT0Yzc

Karanthir666
Gramowicz
16/05/2022 04:56
dariuszp napisał:

Tyle że ja wziąłem speedrun "glitchless". Tzn gdzie nie wykorzystujesz luk w grze. Więc znowu nie masz racji.

Ja nie wiem jak Ty to robisz. Wszystko co mówisz jest błędne albo to jest jakaś marna opinia jak to że Ci się jakiś model postaci nie podoba. 

A ja nie wiem jak ty to robisz, że raz za razem daję ci dowody, że mam rację, a ty dalej upierasz się, że nie mam racji. Może nie grałem, ale trochę o tej grze się naoglądałem i naczytałem.

Karanthir666
Gramowicz
16/05/2022 04:54
dariuszp napisał:

Tyle że ja wziąłem speedrun "glitchless". Tzn gdzie nie wykorzystujesz luk w grze. Więc znowu nie masz racji.

Ja nie wiem jak Ty to robisz. Wszystko co mówisz jest błędne albo to jest jakaś marna opinia jak to że Ci się jakiś model postaci nie podoba. 

Nie mówiąc o tym że dalej próbujesz się wypowiadać na temat gry której nawet nie dotknąłeś...

Link do recenzji gdzie jest mowa o długości gry i o wyglądzie Pauliego.

https://www.youtube.com/watch?v=0C55boF5mvQ

dariuszp
Gramowicz
16/05/2022 00:47
Karanthir666 napisał:

I co do speedrunów. To one często wykorzystuję bugi i glicze, więc twój argument jest żałosny.

Tyle że ja wziąłem speedrun "glitchless". Tzn gdzie nie wykorzystujesz luk w grze. Więc znowu nie masz racji.

Ja nie wiem jak Ty to robisz. Wszystko co mówisz jest błędne albo to jest jakaś marna opinia jak to że Ci się jakiś model postaci nie podoba. 

Nie mówiąc o tym że dalej próbujesz się wypowiadać na temat gry której nawet nie dotknąłeś...

Karanthir666
Gramowicz
15/05/2022 23:19
dariuszp napisał:

Nie poparłeś niczym. Dałem Ci prostą metrykę. Speedrun nie marnuje czasu i skupia się na zawartości gry. Speedrun Mafii DE jest dłuższy. Więc jedyna osoba tutaj która pomija argumenty to Ty.

I co do speedrunów. To one często wykorzystuję bugi i glicze, więc twój argument jest żałosny.

Karanthir666
Gramowicz
15/05/2022 23:14
dariuszp napisał:

Nie poparłeś niczym. Dałem Ci prostą metrykę. Speedrun nie marnuje czasu i skupia się na zawartości gry. Speedrun Mafii DE jest dłuższy. Więc jedyna osoba tutaj która pomija argumenty to Ty.

Dodatkowo nadal nie byłeś w stanie wskazać jaka zawartość jest wycięta. A nie możesz tego zrobić bo nic nie było wycięte. Dodatkowo nie możesz tego zrobić bo nawet nie grałeś w grę.

Więc wybacz ale Twoje argumenty są żałosne.  

Karanthir666 napisał:

Ale widzę, że wciąż pomijasz jeden istotny fragment. Późniejszą moją ocenę poparłem dowodami w postaci statystyk czasu gameplayu i recenzji osoby, która w grę grała. Proszę się do tego info odnieść. Bo od kiedy takowe info podałem, nagle unikasz tego jak ognia skupiając się na moich wcześniejszych wypowiedziach.

https://howlongtobeat.com/game?id=5517

https://howlongtobeat.com/game?id=78135

Widać, że main story jest ok 6h krótszy. Taki dowód ci wystarczy? I jeszcze jeden. Link do cytowanej przeze mnie recenzji:

https://steamcommunity.com/profiles/76561198100519123/recommended/1030840/

dariuszp
Gramowicz
15/05/2022 22:41
Karanthir666 napisał:

Ale widzę, że wciąż pomijasz jeden istotny fragment. Późniejszą moją ocenę poparłem dowodami w postaci statystyk czasu gameplayu i recenzji osoby, która w grę grała. Proszę się do tego info odnieść. Bo od kiedy takowe info podałem, nagle unikasz tego jak ognia skupiając się na moich wcześniejszych wypowiedziach.

Nie poparłeś niczym. Dałem Ci prostą metrykę. Speedrun nie marnuje czasu i skupia się na zawartości gry. Speedrun Mafii DE jest dłuższy. Więc jedyna osoba tutaj która pomija argumenty to Ty.

Dodatkowo nadal nie byłeś w stanie wskazać jaka zawartość jest wycięta. A nie możesz tego zrobić bo nic nie było wycięte. Dodatkowo nie możesz tego zrobić bo nawet nie grałeś w grę.

Więc wybacz ale Twoje argumenty są żałosne.  

Karanthir666
Gramowicz
14/05/2022 18:47
dariuszp napisał:

Ja nie mam nic przeciwko krytyce DE. Tylko zwracam uwagę że nie wiesz o czym mówisz a później się okazało że nawet nie grałeś więc tylko potwierdziłeś że nie wiesz o czym mówisz. 

Co jest wręcz zabawne :-)

Ale widzę, że wciąż pomijasz jeden istotny fragment. Późniejszą moją ocenę poparłem dowodami w postaci statystyk czasu gameplayu i recenzji osoby, która w grę grała. Proszę się do tego info odnieść. Bo od kiedy takowe info podałem, nagle unikasz tego jak ognia skupiając się na moich wcześniejszych wypowiedziach.

dariuszp
Gramowicz
13/05/2022 17:53

Ja nie mam nic przeciwko krytyce DE. Tylko zwracam uwagę że nie wiesz o czym mówisz a później się okazało że nawet nie grałeś więc tylko potwierdziłeś że nie wiesz o czym mówisz. 

Co jest wręcz zabawne :-)

Karanthir666
Gramowicz
13/05/2022 01:20
Mietek napisał:

Po pierwsze, jaki kurna Archon? patrząc na komentarze, tylko wasza dwójka tu komentuje (nie licząc tych 2 typeczków, która napisała random komentarze).Po drugie, kto robi dyskusje na temat jakiegoś ryja w grze? Skąd możesz wiedzieć, jak by wyglądał Paulie w normalnych, dzisiejszych teksturach? jak dla mnie jest dobrze odwzorowany. Jedyne, czego mu brakuje, to kawałek niebieskich włosów na środku głowy. (Uważasz, że wszyscy, którzy robią recenzję Mafii DE zwracają uwagę na twarz Pauliego. Proszę, zapodaj linki PRZYNAJMNIEJ 3-5 recenzji, gdzie jest zawarta taka uwaga.)Po trzecie: Ten Dariusz ma całkowitą rację według mnie. Twoja bijatyka na komentarze tutaj jest wyssana z dupy. Sam się przyznałeś, że nie zagrałeś w grę, to na jakiej podstawie możesz estymować czas grania w oryginalną mafię, a mafię DE? patrząc na speedruny i na normalne, casualowe granie, nie ucieli żadnej zawartości z tej gry, wręcz przeciwnie, dodali do tej gry na spokojnie 1h gry (przykładem tego, jest na przykład czysty relaks, który dało się ze-speedrunować w 4 minuty w oryginale, a tutaj musisz poświęcić przynajmniej 15-20 minut na tą misję grając CASUALOWO (chodzi mi o segment w porcie, gdyby nie ucięli ekstremalnej jazdy i misji Lucasa Bartone, to ta gra by trwała 2 razy dłużej niż oryginał.)Po czwarte, myślę, że skończyłem tę bezsensowną bijatykę w komentarzach, prostym ruchem, który się zwie "LOGIKA". Twoje komentarze są beznadziejne i musisz się opierać o jakichś bezwartościowych recenzjach ze steam, które i tak każdy pisze dla beki. Brawo dla ciebie CHŁOPCZE.

Karanthir666 napisał:

A co ma speedrun do normalnego grania? Podczas normalnej rozgrywki różnica wynosi ok. 6h. Jest strona, gdzie jest podany średni czas przejścia danej gry. Także nie podniecaj się tak. Paulie jest brzydszy. Jak to powiedział Archon, wygląda jak Shrek. I w każdej recenzji ludzie zwracają uwagę na ten fakt.A ty widzę, że chyba jesteś jednym z tych, co zaczęli przygodę od drugiej części. No to pozwól, że zacytuję tutaj część recenzji gry na Steamie kogoś, kto jednak grę przeszedł: "Dialogi które mimo że przekazem nie odbiegają bardzo od oryginału bardzo zmieniają ton i powagę sytuacji lub profil postaci. Pauli który gardzi Ralphim, nabijając się z niego i traktując jak śmiecia (w oryginale raczej mimo że był inny traktowany był z szacunkiem), don Salieri który bardziej niż dona mafii przypomina (jak to ktoś fajnie określił) kierownika budowy. Tomy to już w ogóle kompletnie inna postać. Nie czuć tego, że to osoba która przypadkiem wplątała się w takie życie i która cały czas miała wyrzuty. Już od początku ma ochotę mścić się i zabijać, a wszelkie wydarzenia tylko momentami odciskają na nim wyrzuty sumienia, by chwilę potem pójść w niepamięć. Drobny przykład ode mnie, z misji "Ksiądz", kiedy zamiast ze skruchą podejść do tematu, rzuca księdzu kasę na podłogę jak psu na koniec razem z Samem strasząc go, że go zabiją jak piśnie coś o nich."

dariuszp napisał:

Paulie nie jest "brzydszy". Wygląda jak prawdziwy Włoch. Tyle. W końcu twarze nie są kwadratowe więc postacie wyglądają jak ludzie. Jak uważasz że włosi są brzydcy - to już problem Twojego rasizmu. 

Twoje stwierdzenia że gra jest krótsza o połowę też są wyssane z palca. Po pierwszy wyciągnąłeś te 50% z tyłka. Po drugie nie masz racji. Po trzecie wyjaśniłem Ci dlaczego gra wydaje Ci się krótsza ale po prostu olałeś to co napisałem.

Popatrz sobie na speedrun obu gier. Czyli przechodzenie bez tracenia czasu. Mafia 1 wymaga 2:30h na ukończenie. Mafia remake na easy wymaga 2:05h. Więc różnica jest mniejsza jak 20%. Już tutaj widać że kłamiesz i naciągasz fakty co już Ci tłumaczyłem. Ale kontynuujmy - bo to 2:05 to speedrun gry na easy. A przecież remake ma poziom classic który poziom trudności ma zbliżony oryginałowi. I co? Speedrun na poziomie classic trwa ponad 3h. Dlaczego? Bo jak już Ci bezskutecznie tłumaczyłem - gra ma dodatkową zawartość i nie jest wcale krótsza - po prostu przez to że jest zmodernizowana i domyślnie łatwiejsza - przechodzi się ją szybciej.

Twierdzenie że jest krótsza jest kretyńskie bo przecież wszystkie misje są w grze i nie różnią się drastycznie. Więc wiadomo że nie wycięli zawartości.

A na koniec - Twoje odbijanie piłeczki jest bez sensu. Specjalnie powiedziałem Ci jak ostatniemu tłukowi że argumenty w stylu "inni się ze mną zgadzają" są wyssane z palca.

A na sam koniec... mały... dziecko... Ty naprawdę wypowiadasz się na temat gry której nawet nie odpaliłeś? Czyli Twoje argumenty są wyciągnięte z tyłka na temat Twojego widzi mi się i tego jak wiatr wieje. Wybacz ale jesteś żałosny. Może na przyszłość pomyśl zanim wypowiesz się na tematy o których nie masz pojęcia. 

A jakbyś przeczytał dokładnie wpis, który cytowałeś to byś wiedział skąd wiem, że gra jest krótsza. Was chyba dupa boli, że śmiem krytykować Mafię DE.

Karanthir666
Gramowicz
13/05/2022 01:18
dariuszp napisał:

Wypowiadasz się chłopcze na temat gry w którą nie grałeś. Wszystkie Twoje argumenty są wyciągnięte z tyłka. Wróć jak będziesz wiedział o czym mówisz. Nie chce mi się już poprawiać Twoich głupot.

Karanthir666 napisał:

A co ma speedrun do normalnego grania? Podczas normalnej rozgrywki różnica wynosi ok. 6h. Jest strona, gdzie jest podany średni czas przejścia danej gry. Także nie podniecaj się tak. Paulie jest brzydszy. Jak to powiedział Archon, wygląda jak Shrek. I w każdej recenzji ludzie zwracają uwagę na ten fakt.A ty widzę, że chyba jesteś jednym z tych, co zaczęli przygodę od drugiej części. No to pozwól, że zacytuję tutaj część recenzji gry na Steamie kogoś, kto jednak grę przeszedł: "Dialogi które mimo że przekazem nie odbiegają bardzo od oryginału bardzo zmieniają ton i powagę sytuacji lub profil postaci. Pauli który gardzi Ralphim, nabijając się z niego i traktując jak śmiecia (w oryginale raczej mimo że był inny traktowany był z szacunkiem), don Salieri który bardziej niż dona mafii przypomina (jak to ktoś fajnie określił) kierownika budowy. Tomy to już w ogóle kompletnie inna postać. Nie czuć tego, że to osoba która przypadkiem wplątała się w takie życie i która cały czas miała wyrzuty. Już od początku ma ochotę mścić się i zabijać, a wszelkie wydarzenia tylko momentami odciskają na nim wyrzuty sumienia, by chwilę potem pójść w niepamięć. Drobny przykład ode mnie, z misji "Ksiądz", kiedy zamiast ze skruchą podejść do tematu, rzuca księdzu kasę na podłogę jak psu na koniec razem z Samem strasząc go, że go zabiją jak piśnie coś o nich."

No to może odniesiesz się do cytatu recki, kogoś kto w grał w tą grę?

Muradin_07
The King of Iron Fist
12/05/2022 20:09

Ja tylko tak zaznaczę, że obserwuję sobie ten wątek i proszę o kulturę wypowiedzi ;)

dariuszp
Gramowicz
12/05/2022 19:29
Karanthir666 napisał:

A co ma speedrun do normalnego grania? Podczas normalnej rozgrywki różnica wynosi ok. 6h. Jest strona, gdzie jest podany średni czas przejścia danej gry. Także nie podniecaj się tak. Paulie jest brzydszy. Jak to powiedział Archon, wygląda jak Shrek. I w każdej recenzji ludzie zwracają uwagę na ten fakt.A ty widzę, że chyba jesteś jednym z tych, co zaczęli przygodę od drugiej części. No to pozwól, że zacytuję tutaj część recenzji gry na Steamie kogoś, kto jednak grę przeszedł: "Dialogi które mimo że przekazem nie odbiegają bardzo od oryginału bardzo zmieniają ton i powagę sytuacji lub profil postaci. Pauli który gardzi Ralphim, nabijając się z niego i traktując jak śmiecia (w oryginale raczej mimo że był inny traktowany był z szacunkiem), don Salieri który bardziej niż dona mafii przypomina (jak to ktoś fajnie określił) kierownika budowy. Tomy to już w ogóle kompletnie inna postać. Nie czuć tego, że to osoba która przypadkiem wplątała się w takie życie i która cały czas miała wyrzuty. Już od początku ma ochotę mścić się i zabijać, a wszelkie wydarzenia tylko momentami odciskają na nim wyrzuty sumienia, by chwilę potem pójść w niepamięć. Drobny przykład ode mnie, z misji "Ksiądz", kiedy zamiast ze skruchą podejść do tematu, rzuca księdzu kasę na podłogę jak psu na koniec razem z Samem strasząc go, że go zabiją jak piśnie coś o nich."

Wypowiadasz się chłopcze na temat gry w którą nie grałeś. Wszystkie Twoje argumenty są wyciągnięte z tyłka. Wróć jak będziesz wiedział o czym mówisz. Nie chce mi się już poprawiać Twoich głupot.

Mietek
Gramowicz
12/05/2022 18:29
Karanthir666 napisał:

A co ma speedrun do normalnego grania? Podczas normalnej rozgrywki różnica wynosi ok. 6h. Jest strona, gdzie jest podany średni czas przejścia danej gry. Także nie podniecaj się tak. Paulie jest brzydszy. Jak to powiedział Archon, wygląda jak Shrek. I w każdej recenzji ludzie zwracają uwagę na ten fakt.A ty widzę, że chyba jesteś jednym z tych, co zaczęli przygodę od drugiej części. No to pozwól, że zacytuję tutaj część recenzji gry na Steamie kogoś, kto jednak grę przeszedł: "Dialogi które mimo że przekazem nie odbiegają bardzo od oryginału bardzo zmieniają ton i powagę sytuacji lub profil postaci. Pauli który gardzi Ralphim, nabijając się z niego i traktując jak śmiecia (w oryginale raczej mimo że był inny traktowany był z szacunkiem), don Salieri który bardziej niż dona mafii przypomina (jak to ktoś fajnie określił) kierownika budowy. Tomy to już w ogóle kompletnie inna postać. Nie czuć tego, że to osoba która przypadkiem wplątała się w takie życie i która cały czas miała wyrzuty. Już od początku ma ochotę mścić się i zabijać, a wszelkie wydarzenia tylko momentami odciskają na nim wyrzuty sumienia, by chwilę potem pójść w niepamięć. Drobny przykład ode mnie, z misji "Ksiądz", kiedy zamiast ze skruchą podejść do tematu, rzuca księdzu kasę na podłogę jak psu na koniec razem z Samem strasząc go, że go zabiją jak piśnie coś o nich."

dariuszp napisał:

Paulie nie jest "brzydszy". Wygląda jak prawdziwy Włoch. Tyle. W końcu twarze nie są kwadratowe więc postacie wyglądają jak ludzie. Jak uważasz że włosi są brzydcy - to już problem Twojego rasizmu. 

Twoje stwierdzenia że gra jest krótsza o połowę też są wyssane z palca. Po pierwszy wyciągnąłeś te 50% z tyłka. Po drugie nie masz racji. Po trzecie wyjaśniłem Ci dlaczego gra wydaje Ci się krótsza ale po prostu olałeś to co napisałem.

Popatrz sobie na speedrun obu gier. Czyli przechodzenie bez tracenia czasu. Mafia 1 wymaga 2:30h na ukończenie. Mafia remake na easy wymaga 2:05h. Więc różnica jest mniejsza jak 20%. Już tutaj widać że kłamiesz i naciągasz fakty co już Ci tłumaczyłem. Ale kontynuujmy - bo to 2:05 to speedrun gry na easy. A przecież remake ma poziom classic który poziom trudności ma zbliżony oryginałowi. I co? Speedrun na poziomie classic trwa ponad 3h. Dlaczego? Bo jak już Ci bezskutecznie tłumaczyłem - gra ma dodatkową zawartość i nie jest wcale krótsza - po prostu przez to że jest zmodernizowana i domyślnie łatwiejsza - przechodzi się ją szybciej.

Twierdzenie że jest krótsza jest kretyńskie bo przecież wszystkie misje są w grze i nie różnią się drastycznie. Więc wiadomo że nie wycięli zawartości.

A na koniec - Twoje odbijanie piłeczki jest bez sensu. Specjalnie powiedziałem Ci jak ostatniemu tłukowi że argumenty w stylu "inni się ze mną zgadzają" są wyssane z palca.

A na sam koniec... mały... dziecko... Ty naprawdę wypowiadasz się na temat gry której nawet nie odpaliłeś? Czyli Twoje argumenty są wyciągnięte z tyłka na temat Twojego widzi mi się i tego jak wiatr wieje. Wybacz ale jesteś żałosny. Może na przyszłość pomyśl zanim wypowiesz się na tematy o których nie masz pojęcia. 

Po pierwsze, jaki kurna Archon? patrząc na komentarze, tylko wasza dwójka tu komentuje (nie licząc tych 2 typeczków, która napisała random komentarze).Po drugie, kto robi dyskusje na temat jakiegoś ryja w grze? Skąd możesz wiedzieć, jak by wyglądał Paulie w normalnych, dzisiejszych teksturach? jak dla mnie jest dobrze odwzorowany. Jedyne, czego mu brakuje, to kawałek niebieskich włosów na środku głowy. (Uważasz, że wszyscy, którzy robią recenzję Mafii DE zwracają uwagę na twarz Pauliego. Proszę, zapodaj linki PRZYNAJMNIEJ 3-5 recenzji, gdzie jest zawarta taka uwaga.)Po trzecie: Ten Dariusz ma całkowitą rację według mnie. Twoja bijatyka na komentarze tutaj jest wyssana z dupy. Sam się przyznałeś, że nie zagrałeś w grę, to na jakiej podstawie możesz estymować czas grania w oryginalną mafię, a mafię DE? patrząc na speedruny i na normalne, casualowe granie, nie ucieli żadnej zawartości z tej gry, wręcz przeciwnie, dodali do tej gry na spokojnie 1h gry (przykładem tego, jest na przykład czysty relaks, który dało się ze-speedrunować w 4 minuty w oryginale, a tutaj musisz poświęcić przynajmniej 15-20 minut na tą misję grając CASUALOWO (chodzi mi o segment w porcie, gdyby nie ucięli ekstremalnej jazdy i misji Lucasa Bartone, to ta gra by trwała 2 razy dłużej niż oryginał.)Po czwarte, myślę, że skończyłem tę bezsensowną bijatykę w komentarzach, prostym ruchem, który się zwie "LOGIKA". Twoje komentarze są beznadziejne i musisz się opierać o jakichś bezwartościowych recenzjach ze steam, które i tak każdy pisze dla beki. Brawo dla ciebie CHŁOPCZE.

Karanthir666
Gramowicz
11/05/2022 00:35
dariuszp napisał:

Paulie nie jest "brzydszy". Wygląda jak prawdziwy Włoch. Tyle. W końcu twarze nie są kwadratowe więc postacie wyglądają jak ludzie. Jak uważasz że włosi są brzydcy - to już problem Twojego rasizmu. 

Twoje stwierdzenia że gra jest krótsza o połowę też są wyssane z palca. Po pierwszy wyciągnąłeś te 50% z tyłka. Po drugie nie masz racji. Po trzecie wyjaśniłem Ci dlaczego gra wydaje Ci się krótsza ale po prostu olałeś to co napisałem.

Popatrz sobie na speedrun obu gier. Czyli przechodzenie bez tracenia czasu. Mafia 1 wymaga 2:30h na ukończenie. Mafia remake na easy wymaga 2:05h. Więc różnica jest mniejsza jak 20%. Już tutaj widać że kłamiesz i naciągasz fakty co już Ci tłumaczyłem. Ale kontynuujmy - bo to 2:05 to speedrun gry na easy. A przecież remake ma poziom classic który poziom trudności ma zbliżony oryginałowi. I co? Speedrun na poziomie classic trwa ponad 3h. Dlaczego? Bo jak już Ci bezskutecznie tłumaczyłem - gra ma dodatkową zawartość i nie jest wcale krótsza - po prostu przez to że jest zmodernizowana i domyślnie łatwiejsza - przechodzi się ją szybciej.

Twierdzenie że jest krótsza jest kretyńskie bo przecież wszystkie misje są w grze i nie różnią się drastycznie. Więc wiadomo że nie wycięli zawartości.

A na koniec - Twoje odbijanie piłeczki jest bez sensu. Specjalnie powiedziałem Ci jak ostatniemu tłukowi że argumenty w stylu "inni się ze mną zgadzają" są wyssane z palca.

A na sam koniec... mały... dziecko... Ty naprawdę wypowiadasz się na temat gry której nawet nie odpaliłeś? Czyli Twoje argumenty są wyciągnięte z tyłka na temat Twojego widzi mi się i tego jak wiatr wieje. Wybacz ale jesteś żałosny. Może na przyszłość pomyśl zanim wypowiesz się na tematy o których nie masz pojęcia. 

A co ma speedrun do normalnego grania? Podczas normalnej rozgrywki różnica wynosi ok. 6h. Jest strona, gdzie jest podany średni czas przejścia danej gry. Także nie podniecaj się tak. Paulie jest brzydszy. Jak to powiedział Archon, wygląda jak Shrek. I w każdej recenzji ludzie zwracają uwagę na ten fakt.A ty widzę, że chyba jesteś jednym z tych, co zaczęli przygodę od drugiej części. No to pozwól, że zacytuję tutaj część recenzji gry na Steamie kogoś, kto jednak grę przeszedł: "Dialogi które mimo że przekazem nie odbiegają bardzo od oryginału bardzo zmieniają ton i powagę sytuacji lub profil postaci. Pauli który gardzi Ralphim, nabijając się z niego i traktując jak śmiecia (w oryginale raczej mimo że był inny traktowany był z szacunkiem), don Salieri który bardziej niż dona mafii przypomina (jak to ktoś fajnie określił) kierownika budowy. Tomy to już w ogóle kompletnie inna postać. Nie czuć tego, że to osoba która przypadkiem wplątała się w takie życie i która cały czas miała wyrzuty. Już od początku ma ochotę mścić się i zabijać, a wszelkie wydarzenia tylko momentami odciskają na nim wyrzuty sumienia, by chwilę potem pójść w niepamięć. Drobny przykład ode mnie, z misji "Ksiądz", kiedy zamiast ze skruchą podejść do tematu, rzuca księdzu kasę na podłogę jak psu na koniec razem z Samem strasząc go, że go zabiją jak piśnie coś o nich."

dariuszp
Gramowicz
10/05/2022 16:11
Karanthir666 napisał:

To dlaczego Paulie jest brzydszy niż w oryginale? Co do długości gry, to nawet niższy stopień trudności nie skraca gry o połowę, tym bardziej, że jest dodatkowa zawartość.

No to odbijam piłeczkę. Kim są ci ludzie, którzy nie przyznają mi racji? Ty i kto? Póki co,gry nawet nie odpaliłem, bo jakoś po tej cutscence nie jestem do niej przekonany. A twój "argument", że jest dobra do mnie nie trafia. Bo co to za argument?

Paulie nie jest "brzydszy". Wygląda jak prawdziwy Włoch. Tyle. W końcu twarze nie są kwadratowe więc postacie wyglądają jak ludzie. Jak uważasz że włosi są brzydcy - to już problem Twojego rasizmu. 

Twoje stwierdzenia że gra jest krótsza o połowę też są wyssane z palca. Po pierwszy wyciągnąłeś te 50% z tyłka. Po drugie nie masz racji. Po trzecie wyjaśniłem Ci dlaczego gra wydaje Ci się krótsza ale po prostu olałeś to co napisałem.

Popatrz sobie na speedrun obu gier. Czyli przechodzenie bez tracenia czasu. Mafia 1 wymaga 2:30h na ukończenie. Mafia remake na easy wymaga 2:05h. Więc różnica jest mniejsza jak 20%. Już tutaj widać że kłamiesz i naciągasz fakty co już Ci tłumaczyłem. Ale kontynuujmy - bo to 2:05 to speedrun gry na easy. A przecież remake ma poziom classic który poziom trudności ma zbliżony oryginałowi. I co? Speedrun na poziomie classic trwa ponad 3h. Dlaczego? Bo jak już Ci bezskutecznie tłumaczyłem - gra ma dodatkową zawartość i nie jest wcale krótsza - po prostu przez to że jest zmodernizowana i domyślnie łatwiejsza - przechodzi się ją szybciej.

Twierdzenie że jest krótsza jest kretyńskie bo przecież wszystkie misje są w grze i nie różnią się drastycznie. Więc wiadomo że nie wycięli zawartości.

A na koniec - Twoje odbijanie piłeczki jest bez sensu. Specjalnie powiedziałem Ci jak ostatniemu tłukowi że argumenty w stylu "inni się ze mną zgadzają" są wyssane z palca.

A na sam koniec... mały... dziecko... Ty naprawdę wypowiadasz się na temat gry której nawet nie odpaliłeś? Czyli Twoje argumenty są wyciągnięte z tyłka na temat Twojego widzi mi się i tego jak wiatr wieje. Wybacz ale jesteś żałosny. Może na przyszłość pomyśl zanim wypowiesz się na tematy o których nie masz pojęcia. 

Karanthir666
Gramowicz
10/05/2022 12:18
dariuszp napisał:

"Wielu ludzi przyznaje mi rację" - co to za żałosny argument? Wielu znaczy ilu? Kim są? To jest głupi argument bo to nawet nie jest argument. Tylko żałosna próba samo-walidacji. 

Też tak mogę - wielu ludzi nie przyznaje Ci racji :P

Rozgrywka nie jest skrócona. Domyślny poziom trudności sprawia że gra jest trochę łatwiejsza plus gra nie ma już ekranów ładowania co sprawia że po prostu spędzasz mniej czasu na czekaniu i gapieniu się w ekran. Na klasycznym gra jest taka sama. Zawartość jest identyczna. Mało tego - remake ma dodatkową zawartość.

Co do zmian wyglądu to sprawa jest prosta. Silnik Mafii nie pozwalał na zbytnią różnorodność nie mówiąc o tym że detali było bardzo mało. Nowy silnik pozwolił na zrealizowanie oryginalnej wizji bez ograniczeń nałożonych przez technologię.

To dlaczego Paulie jest brzydszy niż w oryginale? Co do długości gry, to nawet niższy stopień trudności nie skraca gry o połowę, tym bardziej, że jest dodatkowa zawartość.

No to odbijam piłeczkę. Kim są ci ludzie, którzy nie przyznają mi racji? Ty i kto? Póki co,gry nawet nie odpaliłem, bo jakoś po tej cutscence nie jestem do niej przekonany. A twój "argument", że jest dobra do mnie nie trafia. Bo co to za argument?

dariuszp
Gramowicz
10/05/2022 11:50
Karanthir666 napisał:

Oj, nie pominął. W scence po tym jak uciekał przed zbirami mówi, że poluje na niego Morello. Więc mamy wątek ochrony. A co do garnituru i przyjęcia, na pewno był taki wątek podczas popijawy pokazanej w cutscence. Dlatego mamy finał już podczas rozmowy.

Co do remake'u, to tak. Na tym się opieram. I o dziwo, wielu ludzi przyznaje mi rację. Więc to nie tylko mój wymysł. Kolejny minus to skrócenie rozgrywki o około połowę względem oryginału. I wygląd Pauliego. To jest ostatni gwóźdź do trumny.

"Wielu ludzi przyznaje mi rację" - co to za żałosny argument? Wielu znaczy ilu? Kim są? To jest głupi argument bo to nawet nie jest argument. Tylko żałosna próba samo-walidacji. 

Też tak mogę - wielu ludzi nie przyznaje Ci racji :P

Rozgrywka nie jest skrócona. Domyślny poziom trudności sprawia że gra jest trochę łatwiejsza plus gra nie ma już ekranów ładowania co sprawia że po prostu spędzasz mniej czasu na czekaniu i gapieniu się w ekran. Na klasycznym gra jest taka sama. Zawartość jest identyczna. Mało tego - remake ma dodatkową zawartość.

Co do zmian wyglądu to sprawa jest prosta. Silnik Mafii nie pozwalał na zbytnią różnorodność nie mówiąc o tym że detali było bardzo mało. Nowy silnik pozwolił na zrealizowanie oryginalnej wizji bez ograniczeń nałożonych przez technologię.

Karanthir666
Gramowicz
10/05/2022 10:56
dariuszp napisał:

Czyli cała Twoja "zmiana charakteru" opiera się na zmienia dialogu w jednej cutscence? Zaczniemy od tego że charakter Tommiego się nie zmienił co widać gdybyś swoją bzdurną opinię oparł na czymś lepszym jak jedna cutscenka. 

Druga sprawa jest taka że to nie jest zmiana charakteru a lekka zmiana scenariusza. Zauważył byś gdybyś tak szybko nie wyciągnął bzdurnych wniosków. W oryginale możemy tylko spekulować ale generalnie Tommy pojawia się już w garniturze i jest członkiem. I dostaje zadanie. Więc scenariusz pominął fakt że Tommy chciał ochronę albo się odegrać po ataku i dołączył do Mafii. I dlatego masz "YES MR SALIERI" bo Sali już jest jego szefem. Dlatego też Frank ma wątpliwości co do jego dołączenia.

Jak popatrzysz na remake - Tommy nie jest tam w garniturze. Nadal jest w swoim ubraniu taksówkarza. I nie jest częścią rodziny. Sali w tym momencie jeszcze nie brał pod uwagę przyjmowania go bo po co? To tylko jakiś taksówkarz przypadkowo uwikłany w ich sprawy. I wtedy Tommy prosi o szansę na odegranie się na tych co go zaatakowali i fakt faktem dołączenia po tym wszystkim. 

Oj, nie pominął. W scence po tym jak uciekał przed zbirami mówi, że poluje na niego Morello. Więc mamy wątek ochrony. A co do garnituru i przyjęcia, na pewno był taki wątek podczas popijawy pokazanej w cutscence. Dlatego mamy finał już podczas rozmowy.

Co do remake'u, to tak. Na tym się opieram. I o dziwo, wielu ludzi przyznaje mi rację. Więc to nie tylko mój wymysł. Kolejny minus to skrócenie rozgrywki o około połowę względem oryginału. I wygląd Pauliego. To jest ostatni gwóźdź do trumny.

dariuszp
Gramowicz
10/05/2022 10:39
Karanthir666 napisał:

Wystarczyło, że obejrzałem cutscenkę przed misją, gdzie Tommy i Paulie jadą do baru Morello zniszczyć samochody. W oryginale wiadomo jak to wygląda: Salieri przyjmuje Tommiego i każe mu zniszczyć samochody i prawie w ogóle się nie odzywa (raptem wypowiada 5 słów w 2 zdaniach: "Thomas Angelo" i " Yes, Mr. Salieri"). W nowej Mafii prosi Salierego o zgodę o zemstę na zbirach Morello. To są bzdury wg. ciebie?

Czyli cała Twoja "zmiana charakteru" opiera się na zmienia dialogu w jednej cutscence? Zaczniemy od tego że charakter Tommiego się nie zmienił co widać gdybyś swoją bzdurną opinię oparł na czymś lepszym jak jedna cutscenka. 

Druga sprawa jest taka że to nie jest zmiana charakteru a lekka zmiana scenariusza. Zauważył byś gdybyś tak szybko nie wyciągnął bzdurnych wniosków. W oryginale możemy tylko spekulować ale generalnie Tommy pojawia się już w garniturze i jest członkiem. I dostaje zadanie. Więc scenariusz pominął fakt że Tommy chciał ochronę albo się odegrać po ataku i dołączył do Mafii. I dlatego masz "YES MR SALIERI" bo Sali już jest jego szefem. Dlatego też Frank ma wątpliwości co do jego dołączenia.

Jak popatrzysz na remake - Tommy nie jest tam w garniturze. Nadal jest w swoim ubraniu taksówkarza. I nie jest częścią rodziny. Sali w tym momencie jeszcze nie brał pod uwagę przyjmowania go bo po co? To tylko jakiś taksówkarz przypadkowo uwikłany w ich sprawy. I wtedy Tommy prosi o szansę na odegranie się na tych co go zaatakowali i fakt faktem dołączenia po tym wszystkim. 

Karanthir666
Gramowicz
10/05/2022 09:24
dariuszp napisał:

Jakie konkrety? To co mówisz to bzdury. 

Wystarczyło, że obejrzałem cutscenkę przed misją, gdzie Tommy i Paulie jadą do baru Morello zniszczyć samochody. W oryginale wiadomo jak to wygląda: Salieri przyjmuje Tommiego i każe mu zniszczyć samochody i prawie w ogóle się nie odzywa (raptem wypowiada 5 słów w 2 zdaniach: "Thomas Angelo" i " Yes, Mr. Salieri"). W nowej Mafii prosi Salierego o zgodę o zemstę na zbirach Morello. To są bzdury wg. ciebie?

dariuszp
Gramowicz
10/05/2022 04:24
Karanthir666 napisał:

Może jakieś konkrety?

dariuszp napisał:

Chyba kpisz.

Jakie konkrety? To co mówisz to bzdury. 

Karanthir666
Gramowicz
10/05/2022 02:09
dariuszp napisał:

Chyba kpisz.

Może jakieś konkrety?

dariuszp
Gramowicz
09/05/2022 20:55
Karanthir666 napisał:

Mnie odrzuciła zmiana charakteru Tommiego. W oryginale był zmuszony do przyłączenia się do mafii i stronił od przemocy (przynajmniej w cutscenkach). Tutaj już od samego początku rwie się do walki.

dariuszp napisał:

Remake jest bardzo dobry. Sugeruje rzucić okiem. 

Chyba kpisz.

MisioKGB
Gramowicz
06/05/2022 12:00

Prequel? Świetna wiadomość, bałem się, że będą iść do przodu z osią czasu i zobaczymy 4kę w realiach lat 80-90, a tego bym nie chciał. Powrót do wczesnej gangsterki brzmi dla mnie naprawdę dobrze

Karanthir666
Gramowicz
06/05/2022 10:27
dariuszp napisał:

Remake jest bardzo dobry. Sugeruje rzucić okiem. 

Mnie odrzuciła zmiana charakteru Tommiego. W oryginale był zmuszony do przyłączenia się do mafii i stronił od przemocy (przynajmniej w cutscenkach). Tutaj już od samego początku rwie się do walki.

Birtek
Gramowicz
06/05/2022 08:10

Nie zdziwię się jeśli ta mafia powstanie szybciej od GTA VI

dariuszp
Gramowicz
06/05/2022 01:47

Remake jest bardzo dobry. Sugeruje rzucić okiem. 

Karanthir666
Gramowicz
05/05/2022 22:35

Jedyna prawdziwa Mafia to ta pierwsza z 2002 r.