Lost Eidolons na zwiastunie. Zapowiedziano zamknięte beta-testy taktycznego RPG

Wincenty Wawrzyniak
2021/09/27 09:30
1
0

Ocean Drive Studio udostępniło nowy zwiastun gry Lost Eidolons. Tym sposobem dowiedzieliśmy się, że już niedługo wystartują pierwsze zamknięte beta-testy.

Przedstawiciele niezależnego studia Ocean Drive udostępnili (podajemy za serwisem The Gamer) nowy zwiastun swojej gry pod tytułem Lost Eidolons. Materiał skupia się przede wszystkim na zaprezentowaniu podstawowych mechanik produkcji, czyli rozgrywanych w systemie turowym pojedynkach oraz rozwijaniu bohaterów. Otrzymaliśmy również fragmenty eksploracji, sceny przerywnikowe i dialogi z postaciami niezależnymi. Zainteresowani mogą obejrzeć trwające niecałe dwie minuty nagranie poniżej.

Sam zwiastun nie jest tutaj jednak najważniejszy. Opublikowano go bowiem z konkretnego powodu – studio ujawniło, że już 30 września (w najbliższy czwartek) wystartują pierwsze zamknięte beta-testy Lost Eidolons. Uczestnicy zostaną wybrani spośród graczy, którzy zdecydują się wypełnić przygotowaną przez deweloperów ankietę; znajdziecie ją pod tym adresem. Dostęp do testów otrzymają także wszyscy gracze, którzy wsparli projekt kwotą wynoszącą minimum 25 dolarów w serwisie Kickstarter.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Lost Eidolons ma zadebiutować na rynku w ramach wczesnego dostępu w pierwszym kwartale przyszłego roku. Gra będzie wówczas dostępna na komputerach osobistych, a w dalszej przyszłości także na konsolach (nie wiemy, o jakie dokładnie sprzęty chodzi).

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
27/09/2021 11:43

Wygląda na totalną zrzynkę z Fire Emblem :)