Loki oficjalnie z 2 sezonem. Marvel przygotowuje jeszcze jedną niespodziankę

Radosław Krajewski
2021/07/14 10:58
0
0

Loki jako pierwszy serial z MCU otrzymał oficjalne zamówienie na drugi sezon. Postać pojawi się również w jednym z najbliższych filmów studia.

Marvel nie zamierzał zbyt długo czekać z ogłoszeniem zamówienia drugiego sezonu Lokiego i zaledwie po dwóch godzinach od premiery finałowego odcinka, internet zalała wieść, że prędko nie pożegnamy się z nordyckim bogiem. Jeszcze w listopadzie ubiegłego roku pojawiły się plotki, że Loki zostanie przedłużony o kolejny sezon i ta wróżba właśnie się sprawdziła. Portal The Hollywood Reporter poinformował, że w scenie po napisach najnowszego odcinka zostaje zapowiedziany powrót Lokiego. Żadne szczegóły nie zostały niestety ujawnione i nie wiemy, czego możemy spodziewać się po drugiej serii, ani też kiedy zadebiutuje na Disney+.Loki oficjalnie z 2 sezonem. Marvel przygotowuje jeszcze jedną niespodziankęWiemy jednak, że z Lokim prawdopodobnie spotkamy się w przyszłym roku. The Hollywood Reporter podaje, że postać może pojawić się w Doctor Strange in the Multiverse of Madness, który zadebiutuje na ekranach kin już 25 marca 2022 roku. Przypomnijmy, że serial wprowadził nas w podstawy funkcjonowania multiwersum, więc nic dziwnego, że bóg psot powróci akurat w tej produkcji.

W Lokim śledzimy kolejne losy popularnego brata Thora, który niedługo po tym, jak kradnie Tesserakt, zostaje wezwany przed Urzędem Wariancji Czasu (Time Variance Authority), biurokratyczną organizację, która istnieje poza czasem i przestrzenią. Nordycki bóg musi odpowiedzieć za swoje zbrodnie przeciwko osi czasu. Dostaje jednak wybór: zmierzyć się z rzeczywistością lub pomóc w złapaniu jeszcze większego zagrożenia.

GramTV przedstawia:

W obsadzie serialu znaleźli się: Tom Hiddleston, Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw, Sophia Di Martino, Wunmi Mosaku, Richard E. Grant, Sasha Lane oraz Erika Coleman. Serial zadebiutował na Disney+ 9 czerwca.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!