Pierwsze recenzje gry Like a Dragon: Ishin! – czyżby kolejny dobry remake?

Wincenty Wawrzyniak
2023/02/19 15:30
0
0

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje gry. Pozostaje pytanie: czy warto sięgnąć po remake samurajskiego spin-offu serii Yakuza?

Już za dwa dni na rynku zadebiutuje gra Like a Dragon: Ishin, czyli remake samurajskiego spin-offu serii Yakuza, którego akcję osadzono w XIX-wiecznej Japonii. Z tej okazji w sieci pojawiły się pierwsze recenzje tytułu i wszystko wskazuje na to, że Ryu ga Gotoku Studio po raz kolejny dostarczyło graczom solidną produkcję. Choć nie jest oczywiście idealnie, tak miłośnicy tychże klimatów powinni być zadowoleni.

Pierwsze recenzje gry Like a Dragon: Ishin! – czyżby kolejny dobry remake?

Like a Dragon: Ishin! – pierwsze recenzje gry

W serwisie Metacritic wersja na konsolę PlayStation 5 może pochwalić się średnią ocen wynoszącą 82 punkty na 100. Większość recenzentów chwali przede wszystkim fabułę, która została określona jako ponadczasowa. Na liście plusów możemy także umieścić aktywności poboczne oraz szczegółowość miasta Kyo, czyli fikcyjnej wersji japońskiego Kioto. Jeżeli natomiast chodzi o wady, tutaj zdecydowanie trzeba wspomnieć o systemie walki – spora część krytyków narzeka na brak zbalansowania, aczkolwiek ogółem jest on dość przyjemny. Oprócz tego gra boryka się z problemami technicznymi oraz błędami. Mimo wszystko Like a Dragon: Ishin można uznać za dobrą produkcję, którą na pewno warto sprawdzić.

GramTV przedstawia:

Like a Dragon: Ishin! zadebiutuje na rynku już za dwa dni, czyli 21 lutego, na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!