Life by You z prezentacją rozgrywki. Konkurent serii The Sims ma datę premiery

Mikołaj Ciesielski
2023/03/21 08:50

Produkcja studia Paradox Tectonic dostępna będzie początkowo w programie Early Access.

Zapowiedź Life by You – nowego symulator życia od studia Paradox Tectonic – była jedną z niespodzianek pokazu gier firmy Paradox, który miał miejsce na początku bieżącego miesiąca. Wczoraj natomiast wspomniana produkcja doczekała się pełnoprawnej prezentacji. Deweloperzy opublikowali jednak nie tylko zwiastun z fragmentami rozgrywki, ale także ujawnili datę premiery gry.

Life by You z prezentacją rozgrywki. Konkurent serii The Sims ma datę premiery

Life by You zadebiutuje we wrześniu w programie Early Access

Okazuje się, że Life by You zadebiutuje we wczesnym dostępie 12 września 2023 roku. Produkcja studia Paradox Tectonic dostępna będzie wyłącznie na komputerach osobistych, a grę będzie można nabyć zarówno na platformie Steam, jak i Epic Games Store. Wraz ze zwiastunem – który znajdziecie na dole wiadomości – oraz datą premiery, otrzymaliśmy też kilka szczegółów na temat produkcji.

Life by You zaoferuje otwarty świat bez ekranów ładowania, który gracze będą mogli dodatkowo edytować. Swoją kreatywnością użytkownicy będą mogli wykazać się również poprzez modyfikację mebli i ubrań. Nie zabraknie też wsparcia dla modyfikacji, dzięki którym społeczność będzie mogła przygotowywać i udostępniać zupełnie nową zawartość.

Dowiedzieliśmy się również, że w Life by You bohaterowie będą rozmawiać w prawdziwym języku, a każda konwersacja będzie „generowana na podstawie niepowtarzalnej sytuacji danej postaci”. Gracze otrzymają nawet możliwość tworzenia własnych rozmów.

Ponieważ jest to etap wczesnego dostępu, pragniemy pracować bezpośrednio z Wami, naszymi graczami, nad pomysłami i zawartością, które ukierunkują rozwój Life by You i ukształtują ostateczną postać gry – informują twórcy.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że szefem studia Paradox Tectonic jest Rod Humble, który w przeszłości pracował nad The Sims 2 i The Sims 3. Deweloperom zależy natomiast, by Life by You było „najbardziej modyfikowalnym i otwartym symulatorem życia” na rynku. Tymczasem rzućcie okiem na zwiastun z fragmentami rozgrywki.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!