LEGO Diuna to wyjątkowy zestaw dla fanów filmu Denisa Villeneuve’a. I to w przystępnej cenie

Radosław Krajewski
2023/10/25 15:00
0
1

Tym razem nie trzeba będzie zastawiać domu, czy brać kredytu.

Kolejna wielka franczyza doczeka się swojej klockowej wersji. Tym razem padło na Diunę, która otrzyma wyjątkowy zestaw królewskiego Ornitoptera rodu Atrydów z zestawem aż ośmiu figurek.

LEGO Diuna to wyjątkowy zestaw dla fanów filmu Denisa Villeneuve’a. I to w przystępnej cenie

LEGO Diuna – ornitopter i osiem figurek bohaterów filmu

Na poniższych zdjęciach możecie zobaczyć, jak Ornitopter, którym w filmie Denisa Villeneuve’a podróżowali Paul wraz z ojcem Leto, prezentuje się w wersji LEGO. Pojazd ma rozkładane, machające skrzydła, a także rozkładane podwozie i otwierany kokpit.

GramTV przedstawia:

W zestawie znajdzie się osiem figurek postaci znanych z filmu: Paula Atrydę, Lady Jessikę, Gurneya Hallecka, Chani, Leto Atrydę, Liet Knyes, Duncana Idaho i barona Harkonnena w swojej długiej szacie.

Zestaw przeznaczony jest dla dorosłych fanów LEGO. Wymiary statku powietrznego z rozłożonymi skrzydłami to 23 cm wysokości, 57 cm długości i 79 cm szerokości. Na zestaw złoży się łącznie 1369 elementów. Jego cena w oficjalnym sklepie LEGO to 779,99 zł, a premierę wyznaczono na 1 lutego 2024 roku. Poniżej znajdziecie również film pokazujący, jak prezentuje się omawiany zestaw.

LEGO Diuna – ornitopter i osiem figurek bohaterów filmu, LEGO Diuna to wyjątkowy zestaw dla fanów filmu Denisa Villeneuve’a. I to w przystępnej cenie
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!