Lady Deadpool pojawi się w MCU? Jedna z aktorek zgłasza gotowość do roli

Radosław Krajewski
2022/03/21 16:10

Gwiazda Opiekunki chce zagrać u boku Ryana Reynoldsa jako żeńska wersja Deadpoola.

Lady Deadpool pojawi się w MCU? Jedna z aktorek zgłasza gotowość do roliPrzed dwoma tygodniami pojawiła się informacja, że trzecia część Deadpoola zyskała reżysera. Za kamerą filmu stanie Shawn Levy, z którym Ryan Reynolds współpracował dwukrotnie przy Free Guy i Projekt Adam. Choć wciąż nie znamy żadnych szczegółów dotyczących fabuły filmu, aktorka Bella Thorne ma pomysł, aby Deadpool otrzymał wspólniczkę. Była gwiazda Disneya jeszcze przy okazji premiery pierwszego filmu była chętna do przejęcia roli Lady Deadpool i w najnowszym wywiadzie ponownie wyraziła chęć zagrania u boku Ryana Reynoldsa.

Deadpool jest moim ulubionym superbohaterem. Jest bardzo sprośny i, hej, ale, kto nie kocha Ryana Reynoldsa? Po prostu jest zaje***ty w tej roli. To, co kocham w Deadpoolu, to realizm zmieszany ze światem superbohaterów. To uczucie, że możemy porozmawiać z tym superbohaterem, a jednocześnie on nadal jest superbohaterem. Uwielbiam to, tak samo jak serial The Boys.

GramTV przedstawia:

Lady Deadpool to alter ego Wandy Wilson, bohaterki pochodzącej z alternatywnej rzeczywistości, będącą w rzeczywistości kobiecą wersją Deadpoola. Zadebiutowała w 2010 roku i podobnie jak Wade Wilson nowi czerwono-czarny strój, jest mistrzynią sztyk walki oraz posiada zdolności regeneracyjne. Jej wyposażenie to katana i dwa pistolety.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!