Kuriozalny plagiat Godzilla vs Kong na pierwszym zwiastunie. Ape vs. Monster podbija sieć

Radosław Krajewski
2021/04/27 10:20
0
0

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun Ape vs. Monster od studia Asylum specjalizującego się w plagiatach hollywoodzkich blockbusterów.

Kuriozalny plagiat Godzilla vs Kong na pierwszym zwiastunie. Ape vs. Monster podbija siećWciąż czekamy na otwarcie kin, które przywitają nas największymi filmowymi premierami ostatnich tygodni. Jedną z nich jest Godzilla vs Kong, który podbił światowe ekrany, stając się najbardziej dochodowym filmem w czasach pandemii. Niewykluczone jednak, że polski oddział Warner Bros. zdecyduje się na premierę filmu w serwisach streamingowych. Wtedy będziecie musieli uważać, aby nie pomylić filmu, gdyż wytwórnia Asylum tworzy kolejny niskobudżetowy plagiat amerykańskiego blockbustera. Tym razem trafiło właśnie na widowiskowy pojedynek Godzilli i Konga. W Ape vs. Monster twórcy nawet nie kryją się, że ściągają całe sceny z kinowego hitu. Na pierwszym zaprezentowanym zwiastunie możemy zobaczyć film w akcji. Fani słabych produkcji mogą już zacierać ręce, gdyż czeka ich wspaniały seans. Warto jednak zwrócić uwagę, że sam projekt tytułowego potwora nie wygląda tak źle, przynajmniej na tle gigantycznej małpy, która nie prezentuje się zbyt okazale. Zwiastun zobaczycie poniżej.

Studio Asylum od 24 lat tworzy niskobudżetowe zrzynki hollywoodzkich filmów. Do najbardziej znanych należą Princess of Mars (Avatar), Transmorphers (Transformers), American Warships (Battleship), Atlantic Rim (Pacific Rim) oraz seria Sharknado, która przyniosła im międzynarodową sławę. W ubiegłym roku doszło do zabawnej sytuacji, gdy wątpliwej jakości filmy Asylum debiutowały na długo przed premierami oryginalnych hollywoodzkich hitów. Studio wypuściło Fast and Fierce: Death Race, Top Gunner oraz Monster Hunters, zanim oryginalne filmy, czyli Szybcy i wściekli 9, Top Gun: Maverick oraz Monster Hunter trafiły na duży ekran.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!