Kultowy indyk już wkrótce zadebiutuje na urządzeniach mobilnych

Smolak
2022/07/24 18:30
0
0

Świetna okazja dla osób, które nie miały jeszcze okazji zagrać w dzieło autorstwa Lucas Pope.

Papers, Please zadebiutowało na rynku w 2013 roku i rozkochało w sobie rzeszę fanów. Bez wątpienia jest to jeden z tych indyków, który trafił do szerszej grupy graczy. Na platformie Steam produkcję studia Lucas Pope oceniło ponad 47 tysięcy osób, a odsetek pozytywnych recenzji wynosi 97%. Takie statystyki mówią same za siebie. Papers, Please jest indykiem wartym uwagi, a już wkrótce liczba odbiorców poszerzy się o osoby preferujące granie na urządzeniach mobilnych.

Kultowy indyk już wkrótce zadebiutuje na urządzeniach mobilnych

Papers, Please dostępne na urządzeniach mobilnych

Już 5 sierpnia gra zadebiutuje na urządzeniach działających w oparciu o system Android oraz na telefonach iPhone. Warto przypomnieć, że gra już wcześniej była dostępna na iOS, ale wyłącznie na sprzętach iPad. Dajcie znać, czy skusicie się na przetestowanie mobilnej wersji.

W Papers, Please wcielamy się w postać strażnika granicznego, który musi decydować, komu pozwolić przejść, kogo odprawić z kwitkiem, a kogo aresztować. Akcja gry toczy się w komunistycznym kraju zwanym Arstotzka tuż po zakończeniu 6-letniej wojny z sąsiadującą z nim Kolechią i odzyskaniu połowy przygranicznego miasta Grestin. Teraz przed strażnikami granicznymi stoi niełatwe zadanie - muszą sprawdzać, czy imigranci rzeczywiście przybywają w poszukiwaniu pracy, czy są przemytnikami, szpiegami albo terrorystami.

A jeśli chcecie dowiedzieć się czym Papers, Please rozkochało w sobie graczy, to zachęcam do zapoznania się z przygotowaną przez nas recenzją. Zdradzę tylko, że gra otrzymała wysoką notę, bo aż 8.5/10.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!