"Księżycowy" wariant kontrolera do Xboksa dostępny w oficjalnym sklepie

DK
2022/10/12 14:50

Znamy polską cenę i wiemy, kiedy mniej więcej urządzenie trafi do nabywców.

Wcześniej w tym miesiącu informowaliśmy, że do internetu przedostała się grafika przedstawiająca pudełko na pada Lunar Shift. Microsoft nie potwierdził oficjalnie nowego wariantu kolorystycznego swojego kontrolera (chyba że nam coś umknęło), ale zamiast tego od razu urządzenie trafiło do sprzedaży. W polskim oddziale kosztuje 289 złotych i można je zamówić pod tym adresem.

Kontroler ma obudowę w odcieniu metalicznym. Szare są też analogi, przyciski i triggery. Lunar Shift wyposażono w gumowane uchwyty, teksturowane spusty i spód o antypoślizgowej fakturze. W opisie sprzętu na stronie producenta czytamy:

Poczuj surrealizm dzięki bezprzewodowemu kontrolerowi Xbox w specjalnej wersji Lunar Shift Special Edition wyposażonemu w zmieniające odcień, gumowane uchwyty ze srebrnymi i złotymi połyskami. Kontroler szybko sparujesz z urządzeniami: konsolą, komputerem PC i telefonem.

GramTV przedstawia:

Oczywiście jako źródło zasilania standardowo mamy dwie baterie-paluszki. Na swojej stronie Microsoft zaznacza, że przy wyborze wysyłki ekspresowej Lunar Shift ma szansę trafić do nas 17 października.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!