Kot zrobił hałas, ale lis też wart uwagi. Przejmująca gra Endling na trailerze

DK
2022/07/19 17:15

Endling – Extinction is Forever to produkcja o bardzo istotnej tematyce. Tytuł debiutuje na wszystkich dużych platformach i nie jest bardzo drogi.

Dziś ma miejsce premiera Stray. Rudy kocur narobił dużo szumu. Tymczasem niepostrzeżenie i po cichu na półki sklepowe wślizgnęła się także pewna lisica. Endling – Extinction is Forever to przejmująca opowieść o dewastującym wpływie człowieka na środowisko. Tytuł jest dostępny na pecetach (poprzez Steama, GOG.com i Epic Games Store) oraz na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Kot zrobił hałas, ale lis też wart uwagi. Przejmująca gra Endling na trailerze

Endling opowiada o matce-lisicy i małych liskach. To jedyni przedstawiciele gatunku, jacy pozostali na tej planecie. Próbujemy za wszelką cenę ocalić te zwierzęta przed zagładą w świecie pełnym niebezpieczeństw, których przyczyną jest przede wszystkim człowiek i jego bezmyślna działalność.

Endling – trailer, demo i cena

Twórcy przypominają o premierze, publikując trailer z gry. Prezentujemy go poniżej. Gra ma przepiękną oprawę wideo. Co ciekawe, Endling nie jest jakoś specjalnie drogi jak na grę na premierę – jego cena to około 110 złotych (nawet na Switchu). Wersja pecetowa ma też demo – pobierzecie je chociażby na Steamie.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!