Kosmiczny mecz 2 promowany zabawnym dokumentem sportowym. Nowe sceny z filmu

Radosław Krajewski
2021/06/08 13:45
0
0

W popularnym programie sportowym 30 for 30 od ESPN pojawiły się gwiazdy drugiej części Kosmicznego meczu.

Kosmiczny mecz 2 promowany zabawnym dokumentem sportowym. Nowe sceny z filmuWarner Bros. kontynuuje promocję Kosmicznego meczu: Nowej ery, która zadebiutuje już w przyszłym miesiącu. Od ostatniego zwiastuna minęło kilka tygodni, więc studio postanowiło przypomnieć nam o zbliżającej się premierze nietypowym filmem. Wraz ze stacją ESPN przygotowali specjalny odcinek programu dokumentalnego 30 for 30 zatytułowany „The Bunny & The GOAT”, który w humorystyczny sposób przedstawia historię z filmu, prezentuje najważniejszych zawodników, w tym Królika Bugsa i LeBrona Jamesa oraz co o nowym meczu mają do powiedzenia gwiazdy filmu oraz jego twórcy. Cały materiał zobaczycie poniżej.

Jakiś czas temu ogłoszono, że Zendaya użyczy swojego głosu postaci Króliczki Loli. Poniższy materiał jest pierwszą próbką jej dubbingu, który możemy usłyszeć w okolicach 1 minuty i 48 sekundy. Odbiór tego fragmentu jej głosu spotkał się z mieszanym przyjęciem fanów. Wielu osobom nowy głos Loli nie pasuje do tej postaci i są zawiedzeni, jak on brzmi. Mają nadzieję, że do premiery filmu jeszcze sporo się w tej kwestii zmieni i Lola przemówi bardziej pasującym dla niej głosem. Najciekawsze reakcje z Twittera znajdziecie poniżej.

Fabuła filmu opowie o LeBronie Jamesie, który stara się nawiązać kontakt ze swoim synem Domem (Cedric Joe), którego pasją jest tworzenie gier. Kiedy programistyczne umiejętności chłopaka przyciągają uwagę humanoida imieniem Al G Rhythm (Don Cheadle), ojcowsko-synowski duet zostaje wciągnięty do cyfrowej rzeczywistości Warner 3000, w której władzę przejęła sztuczna inteligencja. Aby uratować syna i uciec z wirtualnego świata, James musi zebrać drużynę Zwariowanych melodii, w tym wygnanego Bugsa, aby pokonać potężną drużynę cyfrowych i ulepszonych gwiazd NBA i WNBA. Cały świat z zapartych tchem patrzy na kolejną koszykarską rozgrywkę z udziałem animków i jednej z największych gwiazd sportu.

GramTV przedstawia:

Film wyreżyserował Malcolm D. Lee, który ma na koncie pracę przy Strasznym filmie 5, Laskach na gigancie i Wieczorówce z Kevinem Hartem. Za produkcję i scenariusz odpowiada Ryan Coogler, czyli reżyser Czarnej Pantery dla Marvela. Poza gwiazdami NBA i WNBA zobaczymy Dona Cheadle, Cedrica Joe i Sonequę Martin-Green.

Kosmiczny mecz 2 pojawi się w kinach 16 lipca 2021 roku.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!