Polska gra Komornik: Nieskruszony z wersją demonstracyjną na Steam

Mikołaj Ciesielski
2021/09/23 08:30
1
0

Zainteresowani mogą sprawdzić produkcję osadzoną w świecie znanym z książek Michała Gołkowskiego, której pełna wersja zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Polska gra Komornik: Nieskruszony z wersją demonstracyjną na Steam

Na platformie Steam dostępna jest już wersja demonstracyjna gry Komornik: Nieskruszony. Produkcja Sylen Studio stanowi, jak określają sami twórcy, połączenie gry paragrafowej i visual novel. Całość osadzona jest natomiast w świecie książek Komornik autorstwa Michała Gołkowskiego. Pełna wersja produkcji powinna zadebiutować na rynku jeszcze w tym roku. Nie znamy jednak dokładnej daty premiery.

Państwa upadły i głupi ryj sobie rozwaliły, brat powstał przeciw bratu, a dzieci podniosły rękę na rodziców. Widać było, że lada chwila świat miał spłonąć. Tylko że coś w systemie nie zaskoczyło. Zamiast bomby termojądrowej wyszedł z tego fajerwerk. Bo nikt nie chciał umierać. Nawet jeśli plakaty i ulotki reklamowe obiecywały Życie Wieczne w jaskrawych barwach pasteli, głównym problemem okazali się sami ludzie – czytamy w opisie gry na platformie Steam.

GramTV przedstawia:

W wyniku przedstawionych wyżej wydarzeń na ziemie zstąpili tytułowi Komornicy, czyli wybrani przez Górę śmiertelnicy, którzy „zrzekli się swego życia i teraz zajmują się odszukiwaniem i egzekwowaniem z Dłużników należności za grzechy”. W trakcie rozgrywki gracze wcielą się w Aniketosa, jednego z Komorników, który musi „oczyścić pozostałości po świecie z grzeszników i doprowadzić na wpół rozgrzebaną Apokalipsę do (nie)szczęśliwego końca.

Podczas zabawy użytkownicy będą przemierzać uwieczniony na klimatycznych ilustracjach postapokaliptyczny świat i zobaczą zarówno zniszczone ulice Warszawy, jak i niegościnne tereny Rewersu. Warto także dodać, że za sprawą Komornik: Nieskruszony gracze będą mieli okazję poznać zupełnie nowy rozdział w historii stworzonej przez Michała Gołkowskiego, który rozwija wątki z trylogii „Komornik. Poniżej możecie znaleźć najnowszy zwiastun produkcji Sylen Studio.

Komentarze
1
JakiśNick
Gramowicz
23/09/2021 09:03

Zgodnie z tym co mówili panowie w pr0gramie o grach tego typu - dodawajcie do wishlisty, bo inaczej zarząd podejmie decyzję, że gra ma nie wychodzić :D