Kolorowe połączenie Valheim i Helldivers 2 w nowej grze RPG. Wkrótce ruszą testy Project Frontier

Patrycja Pietrowska
2024/05/20 14:45
0
0

Survivalowe RPG pozwoli dowolnie modyfikować rozgrywkę.

Miłośnicy produkcji takich jak Valheim, Palworld oraz Helldivers 2 mogą zwrócić swoje oczy ku nowej grze studia OCP. Nadchodzi bowiem survivalowe RPG, łączące elementy wspomnianych tytułów w kolorowej stylistyce. Zainteresowani będą mogli wkrótce wypróbować grę w ramach beta-testów, do których ruszyły już zapisy.

Kolorowe połączenie Valheim i Helldivers 2 w nowej grze RPG. Wkrótce ruszą testy Project Frontier

Project Frontier – kolorowe połączenie Valheim i Helldivers 2 wkrótce z beta-testami

W sieci pojawiła się zapowiedź ciekawej produkcji survivalowej od studia OCP. Project Frontier pozwala zbudować bazy niczym w Valheim, a następnie wybrać się na eksplorację proceduralnie generowanego świata. Co ciekawe, podobnie jak w przypadku Helldivers 2, gracze będą mieli ograniczony czas na wykonanie pewnych misji.

GramTV przedstawia:

Survival zaoferuje oczywiście możliwość zbierania zasobów (również w zautomatyzowany sposób), podejmowania różnych wyzwań czy zagospodarowania krajobrazu. Interesującym aspektem jest jednak to, że gracze mogą przejąć kontrolę i dowolnie modyfikować rozgrywkę przy pomocy CreatorLab – zmieniać zasady gry, dodawać przedmioty czy tworzyć nowe zadania.

Gdy byliśmy dziećmi, naszym marzeniem było móc zmieniać gry, w które graliśmy i uczynić je własnymi. Pracowaliśmy nad urzeczywistnieniem tego marzenia i jesteśmy bardzo podekscytowani, że w końcu możemy zacząć dzielić się nim z graczami. – przekazał serwisowi PCGamesN współzałożyciel OCP, Nick Atamas.

Warto wspomnieć, że ruszyły już zapisy do beta-testów Project Frontier. Premiera ciekawego survivalu ma natomiast odbyć się w 2025 roku. Zainteresowani mogą dodać tytuł do listy życzeń na platformie Steam.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!