Kolejne GTA dla Netflixa? Platforma chce stworzyć następną część Grand Theft Auto

Radosław Krajewski
2023/10/16 16:30
0
1

Co na to Take-Two?

Zapowiedź Grand Theft Auto VI nie nadchodzi, chociaż według wcześniejszych doniesień jeszcze w tym roku Rockstar Games ma oficjalnie zapowiedzieć następną grę z serii. Nieoczekiwanie na kolejną grę z serii GTA po premierze „szóstki” możemy nie czekać następnych dziesięciu lat. Jak podał The Wall Street Journal Netflix zainteresowany jest pozyskaniem licencji na słynną serię od Take-Two Interactive.

Kolejne GTA dla Netflixa? Platforma chce stworzyć następną część Grand Theft Auto

Netflix będzie odpowiadał za nową mobilną odsłonę Grand Theft Auto?

Netflix chce zaznaczyć swoją obecność na rynku gier poprzez pozyskiwanie licencji na głośne marki, a jedną z nich ma być Grand Theft Auto. Firma chce stworzyć następną odsłonę serii, która trafiłaby do użytkowników platformy.

Według doniesień Netflix omawiał plany stworzenia własnej gry Grand Theft Auto w oparciu o licencję marki od Take-Two.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Sytuacja jest o tyle zaskakująca, że GTA to jedna z najważniejszych growych franczyz i trudno sobie wyobrazić, aby Take-Two Interactive chciało więcej gier z serii, nad którymi nie mieliby pełnej kontroli, ani też nie mogliby liczyć na stuprocentowe zyski. Wydaje się więc, że wysiłki Netflixa spełzną na niczym, chociaż nie można wykluczyć scenariusza, w którym Rockstar Games opracowałby pomniejszą, mobilną odsłonę serii ekskluzywnie dla Netflix Games.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!