Kolejna darmowa gra na GOG!

Jakub Smolak
2023/06/06 09:27
0
0

Twórcy świętują dzisiejszą premierę swojego horroru.

Bez zbędnego owijania w bawełnę. Dzisiaj swoją premierę ma Amnesia: The Bunker. Z tej okazji sklep GOG.com oraz twórcy z Frictional Games przygotowali dla graczy drobny prezent.

Wczytywanie ramki mediów.

Amnesia: A Machine For Pigs za darmo

Za pośrednictwem platformy GOG.com możecie odebrać za darmo wydany w 2013 horror – Amnesia: A Machine For Pigs. Warto się jednak pośpieszyć, oferta dostępna jest wyłącznie przez 72 godziny.

Bogaty przemysłowiec Oswald Mandus budzi się w swoim łóżku trawiony gorączką i nawiedzany przez sny o mrocznej, piekielnej maszynie. Dręczony wizjami związanymi z zakończoną katastrofą ekspedycją do Meksyku, załamany niespełnionymi marzeniami o zbudowaniu industrialnej utopi, wyniszczony poczuciem winy i tropikalną chorobą, wkracza do prawdziwego koszmaru. W domu panuje cisza, a jego fundamenty drżą za sprawą jakiejś piekielnej maszyny. Mandus wie tylko to, że jego dzieciom grozi straszliwe niebezpieczeństwo i że musi je ocalić – czytamy w opisie gry.

GramTV przedstawia:

Tym samym przypominamy, że Amnesia: The Bunker będzie dostępne na PC oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Xbox Series S/X. Warto pamiętać, że produkcja studia Frictional Games trafi w dniu swojej premiery do usługi Xbox Game Pass. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z wymaganiami sprzętowymi nowej odsłony serii Amnesia na PC.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!