Klub Północny na pierwszym zwiastunie. Netflix pokazuje swój nowy horror

Radosław Krajewski
2022/09/21 11:50

Mistrz kina grozy powraca z nową produkcją.

Już wkrótce rozpocznie się okres Halloweenowy i z tej okazji na platformach streamingowych zadebiutuje wiele nowych horrorów. Jednym z nich będzie Klub Północny, czyli najnowszy serial od Mike’a Flanagana, twórcy Nawiedzonego domu na wzgórzu oraz Nocnej mszy. Tym razem reżyser zaprezentuje połączenie typowej opowieści grozy z produkcją skierowaną do nastolatków. Patrząc jednak na pierwszą zapowiedź, będzie to serial, na który warto czekać. Zwiastun oraz plakat Klubu Północnego zobaczycie poniżej.

Klub Północny na pierwszym zwiastunie. Netflix pokazuje swój nowy horror

Serial opowiada o grupie siedmiu nastolatków w hospicjum dla nieuleczalnie chorych, znanym jako Rotterdam Home. Grupa, która ochrzciła się „Midnight Club” ze względu na ich ulubioną aktywność polegającą na dzieleniu się przerażającymi historiami o północy, zawiera pakt, że pierwszy z nich, który umrze, będzie odpowiedzialny za komunikację z resztą grupy zza grobu. Kiedy jedna osoba z grupy rzeczywiście umiera, w Domu w Rotterdamie zaczynają się dziwne wydarzenia.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znaleźli się: Igby Rigney, Ruth Codd, Aya Furukawa, Annarah Shephard, William Chris Sumpter, Sauriyan Sapkota, Zach Gilford, Matt Biedel i Samantha Sloyan, oraz Heather Langenkamp.

Klub Północny zadebiutuje na Netflixie już 7 października 2022 roku.

Klub Północny – pierwszy zwiastun

Klub Północny – pierwszy zwiastun, Klub Północny na pierwszym zwiastunie. Netflix pokazuje swój nowy horror
Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
Ostatni środa

O super, kolejny tandetny serial o nastolatkach i "strasznych straszydłach".

Nope.