Pierwsze gry z serii Diablo i Warcraft pojawiły się w sklepie Battle.net

Wincenty Wawrzyniak
2024/02/04 09:30
0
0

Przedstawiciele studia Blizzard Entertainment wreszcie udostępnili swoje klasyczne produkcje z serii Diablo i Warcraft w ofercie sklepu Battle.net.

Mamy dobrą wiadomość dla miłośników starszych produkcji studia Blizzard Entertainment. Jak podaje serwis IGN, przedstawiciele wspomnianego zespołu poinformowali na swoim oficjalnym profilu na Twitterze, że w ofercie sklepu Battle.net ponownie pojawiły się znane i lubiane przez graczy na całym świecie klasyczne produkcje z serii Diablo oraz Warcraft. Mowa tutaj o trzech konkretnych tytułach, które już od dłuższego czasu były dostępne w ramach cyfrowej dystrybucji na platformie GOG.com.

Pierwsze gry z serii Diablo i Warcraft pojawiły się w sklepie Battle.net

Warcraft: Orcs and Humans, Warcraft 2 i Diablo są już dostępne na Battle.net

Zgodnie z informacjami, w sklepie Battle.net pojawiły się gry Warcraft: Orcs and Humans, Warcraft II: Tides of Darkness oraz pierwsze Diablo. Pierwszy tytuł jest dostępny w cenie około 26 złotych, zaś pozostałe dwa wyceniono na około 44 złote. Tides of Darkness zawiera dodatek Beyond the Dark Portal, a Diablo zawiera dodatek Hellfire. Praktycznie od razu po udostępnieniu tytułów, znalazły się one na szczycie listy najpopularniejszych produkcji na Battle.net. Choć nie będzie to długo trwało i za jakiś czas na ich miejsce wskoczą nowsze gry, tak pozwala to zobaczyć, jak wielu fanów czekało na ten moment.

Warto wspomnieć, że mimo iż ceny są podane aktualnie w euro, już niedługo mają to być ceny polskie, czyli w złotówkach. W drugiej połowie ubiegłego miesiąca informowaliśmy Was bowiem, że użytkownicy platformy zaczęli otrzymywać wiadomości e-mail z informacją o planowanej zmianie waluty, która ma wejść w życie „nie wcześniej niż 30 dni od daty tego powiadomienia”, co oznacza, że złotówka powinna pojawić się w Battle.net po 22 lutego. Na ten moment wszystkie trzy gry są tańsze w sklepie GOG.com – pozostaje więc poczekać i zobaczyć, czy sytuacja ulegnie zmianie po wprowadzeniu możliwości płacenia w złotówkach również w Battle.net.

GramTV przedstawia:

Tym samym oferta sklepu Blizzarda wreszcie jest kompletna – no, nie licząc oryginalnego Diablo II, tyle że zostało ono poniekąd zastąpione grą Diablo II: Resurrected. Dodanie tych klasyków na pewno ucieszy graczy, którzy chcieli mieć wszystkie produkcje studia w jednym miejscu, bez konieczności rozdzielania ich na Battle.net oraz GOG.com.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!