Kiedy pokaz Starfield? Wygląda na to, że gracze muszą uzbroić się w cierpliwość

Mikołaj Ciesielski
2023/02/16 08:30

Bethesda wciąż przygotowuje się do prezentacji wyczekiwanej produkcji.

Kiedy pokaz Starfield? Wygląda na to, że gracze muszą uzbroić się w cierpliwość

Według nieoficjalnych doniesień Starfield ma zadebiutować w czerwcu bieżącego roku. Wielu graczy z niecierpliwością czeka jednak na samodzielną prezentację wspomnianego tytułu, o której poinformowano w styczniu przy okazji zapowiedzi Xbox Developer_Direct. Niestety Bethesda wciąż nie ujawniła, kiedy odbędzie się wyczekiwane przez wielu graczy wydarzenie. Wiele wskazuje również na to, że sytuacja ta nie ulegnie zmianie w najbliższej przyszłości.

Bethesda wciąż nie jest w stanie ujawnić terminu pokazu gry Starfield

Odpowiedzialny za kontakt ze społecznością pracownik Bethesdy – posługujący się pseudonimem „VaultOfDeadalus” – opublikował na Discordzie wpis (dzięki PCGamesN) skierowany do graczy czekających na prezentację gry Starfield. Ze słów przedstawiciela studia jasno wynika jednak, że fani muszą uzbroić się w cierpliwość.

Więcej informacji na temat pokazu przekażemy, gdy wszystko będzie już gotowe. Nadal mamy kilka rzeczy do załatwienia. Wiem, że nie jest to odpowiedź, której oczekiwaliście, ale niczego przed Wam nie ukrywamy – napisał „VaultOfDeadalus”.

Przypomnijmy, że Starfield zmierza na komputery osobiste oraz konsole Xbox Series X/S. Zgodnie z zapowiedziami produkcja ma zadebiutować na wymienionych platformach w pierwszej połowie bieżącego roku. Należy także pamiętać, że tytuł w dniu swojej premiery trafi również do usługi Xbox i PC Game Pass.

GramTV przedstawia:

Z którego systemu operacyjnego korzystasz?

Komentarze
2
dariuszp
Gramowicz
16/02/2023 10:20

Po staremu - gra popsuta to się boją pokazać. I tak będą trzymać do premiery licząc że hype train sprzeda egzemplarze a później MOŻE się naprawi.

MisioKGB
Gramowicz
16/02/2023 09:34

Oni tam to z gotowych assetów jeszcze z Obliviona sklejają xd