Kapitan Ameryka 4 zmienia kontrowersyjny tytuł. Zdjęcie z planu pokazuje nowy kostium bohatera

Radosław Krajewski
2023/06/06 15:11
1
0

Marvel zdecydował się na zmianę problematycznego tytułu.

Strajk scenarzystów nie przerwał prac na planie czwartej części Kapitana Ameryki. Niedawno mieliśmy okazję zobaczyć kolejne zdjęcia z planu produkcji, na których przedstawiono zupełnie nowy kostium tytułowego bohatera, a także jego pomocnika Falcon, którym został Joaquin Torres, grany przez Danny’ego Ramireza. Teraz Marvel udostępnił pierwszą oficjalną fotografię z planu, przy okazji potwierdzając zmianę tytułu nadchodzącego filmu.

Kapitan Ameryka 4 zmienia kontrowersyjny tytuł. Zdjęcie z planu pokazuje nowy kostium bohatera

Kapitan Ameryka 4 zmienia tytuł

Studio zdecydowało się porzucić dotychczasowy podtytuł filmu New World Order i zastąpić go nowym. Tym samym od teraz produkcja znana jest jako Captain America: Brave New World. Nie wiadomo, czy zmiana została dokonana z powodów fabularnych, czy też Marvel chciał odciąć się od kontrowersji związanych z poprzednim tytułem. Przypomnijmy, że Nowy porządek świata, to teoria spiskowa, która wykorzystywana jest do opisywania rzekomych przyczyn istotnych zmian w polityce międzynarodowej, według której istnieje zakonspirowana elita władzy na świecie, dążąca do objęcia autorytarnych rządów na całej planecie.

Na pierwszym oficjalnym zdjęciu z planu możemy zobaczyć Anthony’ego Mackiego w nowym kostiumie Kapitana Ameryki i Harrisona Forda, który wciela się w generała Thaddeusa Rossa. Aktor opublikował również post na swoim Instagramie, w którym odniósł się do współpracy z Fordem przy tym filmie.

Kiedy Harrison Ford mówi ci, jak powinno wyglądać kopanie tyłków, to słuchasz! LoL… Dzięki za mądrość i śmiech na planie, mój przyjacielu! Nie mogę się doczekać, aby zrobić to ponownie…

GramTV przedstawia:

Reżyserem filmu jest Julius Onah, twórca Paradoksu Cloverfield i Luce. W obsadzie znaleźli się: Anthony Mackie (Kapitan Ameryka), Danny Ramirez (Falcon), Harrison Ford (Thaddeus Ross), Carl Lumbly (Isaiah Bradley), Tim Blake Nelson (Samuel Sterns), Shira Hass (Sabra), Liv Tyler (Betty Ross) oraz Xosha Roquemore.

Przypomnijmy, że Captain America: Brave New World zadebiutuje w kinach 3 maja 2024 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
Kemyt
Gramowicz
07/06/2023 08:24

*pomocnika, Falcona 

Odmiana przez przypadki. 😉