Jurassic World: Dominion na pierwszym fragmencie. Wyciek sceny z pokazu filmu

Radosław Krajewski
2021/06/19 14:20
0
0

W sieci pojawiła się pierwsza scena z nowej części Jurassic World, która pochodzi ze specjalnego pokazu z kin IMAX.

Jurassic World: Dominion na pierwszym fragmencie. Wyciek sceny z pokazu filmuPrzed seansami Szybkich i wściekłych 9 w kinach IMAX będzie można obejrzeć trwającą pięć minut zapowiedź Jurassic World: Dominion. Universal Pictures w taki sposób rozpoczyna kampanię marketingową wokół tytułu, który zadebiutuje w kinach dopiero za rok. Zaprezentowany materiał będzie pochodzić z prologu filmu, w którym poznamy krótką historię przodka T-Rexa, który został odtworzony w Parku Jurajskim 65 milionów lat później. Jak zdradził reżyser Colin Trevorrow, prolog jest jego ulubioną część najnowszego filmu z serii. Krótki fragment nagrany telefonem z kina IMAX możecie zobaczyć poniżej.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami wielki i groźny T-Rex pojawia się na parkingu kina samochodowego, wychodząc wprost z ekranu. Przerażeni ludzie uciekają w popłochu i na tym kończy się pięciominutowa zapowiedź. Następnie możemy zobaczyć trwający dwadzieścia sekund teaser produkcji zachęcający do obejrzenia filmu na ekranach IMAX.

GramTV przedstawia:

Jurassic World: Dominion pojawi się w kinach 10 czerwca 2022 roku. Szczegóły dotyczące fabuły filmu nie są na razie znane. W obsadzie powrócą Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Justice Smith, Daniella Pineda, Franklin Webb, Zia Rodriguez, Jake Johnson, Omar Sy i Barry Sembene. W nowe postacie wcielą się: Scott Haze, Dichen Lachman, DeWanda Wise oraz Mamoudou Athie. Pojawią się również bohaterowie z klasycznych części serii, grani przez Sama Neilla, Laurę Dern i Jeffa Goldbluma. Za reżyserię i scenariusz odpowiada twórca pierwszej części, Colin Trevorrow.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!