John Wick 4 najdłuższym filmem z serii. Produkcja wpisuje się w obecne trendy

Radosław Krajewski
2023/02/14 11:00
0
0

Gotowi na prawie trzygodzinne spotkanie z Keanu Reevesem?

Największe kinowe blockbustery robią się coraz dłuższe. Choć jeszcze nie tak dawno uważano, że im dłuższy film, tym gorsze wpływy z kin, to kino superbohaterskie, czy produkcje pokroju Avatara udowodniły, że widzowie chętnie wybierają się na takie tytuły. Obecnym trendem w Hollywood nie jest kręcenie jak najkrótszych filmów, aby kina mogły umieścić w swoim repertuarze jak najwięcej seansów, ale jak najdłuższe. Najnowszym tego przykładem jest John Wick 4, który będzie dłuższy od poprzedniej części o prawie czterdzieści minut.

John Wick 4 najdłuższym filmem z serii. Produkcja wpisuje się w obecne trendy

John Wick 4 trwa prawie trzy godziny

Serwis Collider poinformował, że czwarta część słynnego zabójcy granego przez Johna Wicka, będzie trwać aż 169 minut, czyli 2 godziny i 49 minut. Dla porównania pierwszy John Wick z 2014 roku trwał zaledwie 101 minut, druga odsłona 122 minuty, a trzecia już 131 minut. Fani serii mogą spodziewać się długiej historii pełnej wrażeń, która będzie trwać dłużej np. od Czarnej Pantery: Wakanda w moim sercu (161 minut).

John Wick mierzy się ze swoimi najbardziej śmiercionośnymi przeciwnikami, jaki do tej pory stanął na jego drodze. Ponieważ cena za jego głowę stale rośnie, Wick podejmuje walkę z organizacją zszarzającą zabójców na całym świecie, szukając najpotężniejszych graczy w podziemiu, od Nowego Jorku po Paryż, Osakę i Berlin.

GramTV przedstawia:

Reżyserem filmu jest Chad Stahelski, twórca poprzednich trzech części. W obsadzie znaleźli się: Keanu Reeves, Donnie Yen, Bill Skarsgård, Laurence Fishburne, Lance Reddick, Clancy Brown, Marko Zaror, Scott Adkins, Hiroyuki Sanada, Ian McShane, Shamier Anderson oraz Rina Sawayama.

Przypomnijmy, że John Wick 4 zadebiutuje w kinach już 24 marca 2023 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!