Jeszcze więcej Dungeons & Dragons na ekranach. Paramount zamówił serial od twórcy hitu Netflixa

Radosław Krajewski
2023/01/11 10:30

Fani uniwersum powinni szykować się na więcej aktorskich produkcji.

Już w połowie kwietnia do polskich kin wejdzie oczekiwane Dungeons & Dragons: Złodziejski honor, który niedawno otrzymał nową zapowiedź. Paramount Pictures ma ambitne plany wobec swojej serii, więc na jednym filmie na pewno się nie skończy. Wytwórnia zamówiła już aktorski serial od Rawsona Marshalla Thurbera, który powstaje dla platformy Paramount +.

Jeszcze więcej Dungeons & Dragons na ekranach. Paramount zamówił serial od twórcy hitu Netflixa

Dungeons & Dragons doczeka się serialu

Jeszcze w lutym ubiegłego roku pojawiły się informacje, że Paramount zamierza wyprodukować serial osadzony w świecie Dungeons & Dragons. Na potwierdzenie tych informacji musieliśmy trochę poczekać, ale teraz ujawniono, że Rawson Marshall Thurber napisał scenariusz do premierowego odcinka i ma wyreżyserować pierwszy odcinek. Serial będzie współtworzona przez Paramount Pictures i eOne.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Rawson Marshall Thurber jest reżyserem i scenarzystą Czerwonej noty. Film z Dwaynem Johnsonem, Gal Gadot i Ryanem Reynoldsem stał się największym hitem Netflixa, obecnie zajmując pierwsze miejsce na liście najpopularniejszych anglojęzycznych filmów platformy z wynikiem 364 mln godzin w ciągu pierwszych 28 dni. Dwie kontynuacje Czerwonej noty już powstają.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!