Jeszcze mało darmówek? Na Steam wystartowała promocja z trzema grami za darmo

Radosław Krajewski
2022/04/26 20:40
3
1

Valve przygotowało specjalną promocję dla wszystkich graczy na PC.

Zbliża się długi majowy weekend, a to okazja na spędzenie wolnego czasu przed ekranem monitora. Jeżeli jednak nie macie pomysłu, w co zagrać w tym czasie, to Steam wyszedł z ciekawą propozycją. Już jutro rozpocznie się proces migracji gier z Bethesda Launcher na platformę Valve. Aby uczcić to wydarzenie, firma udostępniła trzy klasyczne gry Bethesdy.

Jeszcze mało darmówek? Na Steam wystartowała promocja z trzema grami za darmo

W darmowym modelu pojawiły się The Elder Scrolls: Arena, The Elder Scolls II: Daggerfall, oraz Wolfenstein: Enemy Territory. Wszystkie trzy gry zostały udostępnione za darmo w ramach free-to-play. Oznacza to, że wystarczy kliknąć na przycisk „Zagraj”, aby rozpoczać instalację gier. Tych tytułów nie przypiszecie do swojego konta, ale pozostaną one już darmowe prawdopodobnie na zawsze (lub do odwołania).

GramTV przedstawia:

Warto również zaznaczyć, że wspomniane produkcje nie były wcześniej dostępne na Steamie i jest to niezwykła okazja, aby bez żadnych opłat zapoznać się z tymi klasykami.

Komentarze
3
Fun_g_1_2_3
Gramowicz
26/04/2022 23:52

A ja się bardzo chętnie skuszę na sięgnięcie do korzeni.

Jakieś 15 lat wstecz można było kupić takie klasyki na CD za 5zł w markecie. Już nie wspominając, że w takie X-COM spędziłem tyle czasu co w XCOM1 i 2 z dodatkami :-)

Czas się przekonać czy TES2 zasłużył na podtytuł Buggerfall!

lnsane
Gramowicz
26/04/2022 22:26
fenr1r napisał:

To jakiś nieśmieszny żart? W:ET zawsze był darmowy.

Cicho! "Jeszcze mało darmówek" ten typ śmie gadać i później pieprzy o jakichś wręcz abandonware sprzed 30lat. Woooooooooooow! Ciekawe czy już się rozpędził, żeby dynią w mur przywalić, czy ktoś mu pomaga zastosować inną formę ogarnięcia dzbana.

fenr1r
Gramowicz
26/04/2022 22:12

To jakiś nieśmieszny żart? W:ET zawsze był darmowy.