Jest życie po Johnie Wicku. Keanu Reeves z nową rolą w komedii od Apple

Radosław Krajewski
2023/04/06 13:30
0
0

Aktor zagra główną rolę w nowym filmie Jonaha Hilla.

Piąta odsłona serii John Wick nie jest pewna, chociaż studio Lionsgate nie chciałoby kończyć dochodowej serii na najnowszej czwartej części. Jednak już wcześniej reżyser Chad Stahelski i Keanu Reeves ogłosili, że muszą zrobić sobie przerwę i zajmą się innymi projektami. Reeves długo nie musiał czekać na propozycję i aktor obecnie negocjuje udział w Outcome, nowym filmie Jonah Hilla (Najlepsze lata, Stutz).

Jest życie po Johnie Wicku. Keanu Reeves z nową rolą w komedii od Apple

Keanu Reeves zagra w nowym filmie Apple

Za produkcję czarnej komedii odpowiadać będzie Apple Original Films. Scenariusz zostanie napisany wspólnie przez Ezrę Woodsa i Jonah Hilla, który również zagra w swoim własnym filmie.

GramTV przedstawia:

Keanu Reeves ma wcielić się w Reefa, zniszczoną hollywoodzką gwiazdę, która musi zanurzyć się w swoją mroczną przeszłość, aby stawić czoła demonom i podnieść się po tym, jak całe jego życie zostało zniszczone przez wyciek tajemniczego klipu wideo z jego przeszłości.

Outcome nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery. Nie wiadomo również, czy film najpierw zadebiutuje w kinach, czy też Apple zdecyduje się na premierę wyłącznie na swojej platformie streamingowej.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!