Jedna z najlepszych gier 2021 roku może wkrótce trafić do usługi Xbox Game Pass

Mikołaj Ciesielski
2022/03/28 11:25

Niewykluczone, że Microsoft szykuje kolejną niespodziankę dla swoich abonentów.

Jedna z najlepszych gier 2021 roku może wkrótce trafić do usługi Xbox Game Pass

W przyszłym tygodniu powinniśmy poznać ofertę Xbox Game Pass na pierwszą połowę kwietnia. Niewykluczone, że usługa Microsoftu w najbliższym czasie zostanie wzbogacona o jedną z najlepszych gier 2021 roku. Mowa tutaj o Resident Evil Village. Skąd pomysł, że produkcja Capcomu zostanie udostępniona w ramach wspomnianego abonamentu? Wszystko przez informacje, które dziś rano pojawiły się w Xbox Store.

We wspomnianym sklepie cyfrowym trwa obecnie wyprzedaż gier firmy Capcom. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie pewien szczegół, który został zauważony przez portal xgp.pl. Po uruchomieniu szybkiego podglądu gry Resident Evil Village oprócz opisu produkcji, a także jej ceny, pojawiła się informacja, że tytuł dostępny jest również „w ramach usługi Xbox Game Pass”. Napis zniknął już z Xbox Store, ale redakcja xgp.pl wykonała zrzut ekranu, który znajdziecie na dole wiadomości.

Niewykluczone, że informacja o dostępności Resident Evil Village w Xbox Game Pass była jedynie błędem, ale w przeszłości zdarzały się już podobne przypadki, a poszczególne tytuły prędzej czy później trafiały do usługi Microsoftu. W tym miejscu warto również wspomnieć o doniesieniach o rzekomej umowie zawartej między Sony i firmą Capcom.

Wspomniane porozumienie miało gwarantować, że Resident Evil: Village przynajmniej przez rok od premiery nie pojawi się w usłudze Xbox Game Pass lub w ofercie żadnej innej konkurencyjnej usługi subskrypcyjnej. Najnowsza odsłona serii Resident Evil swoje pierwsze urodziny będzie obchodzić już 7 maja. Niewykluczone więc, że to właśnie w tym dniu gra trafi do abonentów Microsoftu.

Na koniec przypomnijmy, że Resident Evil Village dostępne jest komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej produkcji Capcomu, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Resident Evil Village – recenzja – w rumuńskiej wiosce dziś nie zaśnie nikt…

xgp.pl

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!