Jeden z największych hitów 2022 roku powraca. Pierwszy zwiastun Uśmiechnij się 2

Radosław Krajewski
2024/06/20 11:45
0
0

Paramount Pictures zaprezentował pierwszy zwiastun kontynuacji najpopularniejszego horroru 2022 roku.

Ten film rozszedł się viralem w mediach społecznościowych, a w szczególności na TikToku. Uśmiechnij się z 2022 roku miało niezwykle ciekawą kampanię marketingową, polegającą na pojawianiu się ludzi z niepokojącym uśmiechem na twarzy podczas różnych transmisji, czy to sportowych, czy informacyjnych. Tyle wystarczyło, aby użytkownicy TikToka podłapali ten trend i zaczęli go naśladować. Dla Paramount Pictures i twórców filmu była to darmowa reklama, która przełożyła się na rekordowe wyniki finansowe z kin. Film zarobił na całym świecie ponad 217 mln dolarów, co uczyniło z Uśmiechnij się najbardziej dochodowy horror 2022 roku. Jeszcze w tym roku zadebiutuje druga część, w której wystąpiła gwiazda aktorskiej wersji Aladyna od Disneya, a teraz Uśmiechnij się 2 otrzymało oficjalny zwiastun, który zobaczycie poniżej.

Uśmiechnij się 2
Uśmiechnij się 2

Tym razem historia opowiada o Skye Riley, światowej sensacji popu, która wyrusza w światową trasę koncertową. Dziewczyna zaczyna jednak doświadczać coraz bardziej niepokojących i niewytłumaczalnych zdarzeń. Przytłoczona narastającymi lękami i presją sławy, zmuszona jest stawić czoła swojej mrocznej przeszłości, aby odzyskać kontrolę nad swoim życiem, zanim wymknie się jej spod kontroli.

Reżyserem Uśmiechnij się 2 jest Parker Finn, twórca poprzedniej części. W obsadzie znaleźli się: Naomi Scott, Rosemarie DeWitt, Kyle Gallner, Lukas Gage Miles Gutierrez-Riley Peter Jacobson, Raúl Castillo, Dylan Gelula oraz Ray Nicholson.

GramTV przedstawia:

Uśmiechnij się 2 zadebiutuje w kinach 18 października.

Uśmiechnij się 2 – pierwszy zwiastun

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!