Jeden z najlepszych seriali Apple’a otrzyma kolejny sezon i spin-off. Będzie więcej produkcji z For All Mankind

Radosław Krajewski
2024/04/18 11:00
0
0

Apple kontynuuje swój popularny serial sci-fi, a także zamawia pierwszy spin-off, który powróci do korzeni serii.

For All Mankind będzie kontynuowane w kolejnym, piątym sezonie. Apple potwierdziło przedłużenie serialu o kolejne odcinki, za które odpowiadać będzie producent Ron Moore. Platforma streamingowa nie wspomniała, że będzie to ostatni sezon, więc fani produkcji mogą spodziewać się, że w planach jest jeszcze więcej odcinków.

Jeden z najlepszych seriali Apple’a otrzyma kolejny sezon i spin-off. Będzie więcej produkcji z For All Mankind

For All Mankind – zapowiedź 5. sezonu i spin-offu Star City

Niestety nie znamy żadnych szczegółów piątego sezonu For All Mankind. Z zakończenia czwartego sezonu wiemy jedynie, że Joel Kinnaman powróci do roli Edwarda Baldwina.

Apple ma ambitne plany wobec For All Mankind i zapowiedziano również pierwszy spin-off zatytułowany Star City. Produkcja skupi się na zaprezentowaniu radzieckiego programu kosmicznego, kiedy to Związek Radziecki jako pierwszy naród wysłał człowieka na Księżyc. Serial powróci do korzeni serii, prezentując początki wyścigu kosmicznego z perspektywy rosyjskich kosmonautów, inżynierów i oficerów wywiadu w to zaangażowanych, a także ryzyko, jakie wszyscy musieli podjąć, aby popchnąć ludzkość do przodu.

Nasza fascynacja sowieckim programem kosmicznym rosła z każdym sezonem For All Mankind. Im więcej dowiadywaliśmy się o tym sekretnym mieście w lasach pod Moskwą, w którym pracowali i mieszkali radzieccy kosmonauci i inżynierowie, tym bardziej chcieliśmy opowiedzieć tę historię po drugiej stronie wyścigu kosmicznego. Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani możliwością dalszego tworzenia uniwersum historii alternatywnej w For All Mankind wraz z naszymi partnerami z firm Apple i Sony – powiedzieli producenci Matt Wolper i Ben Nedivi.

GramTV przedstawia:

Nie podano, kiedy piąty sezon For All Mankind i Star City zadebiutują na Apple TV+. Premiery możemy spodziewać się w przyszłym roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!