Jason Momoa narratorem ekologicznego filmu dokumentalnego. Zobaczcie zwiastun Deep Rising

Krzysztof Żołyński
2023/09/22 06:00
0
0

Abramorama zaprezentowała oficjalny zwiastun ważnego ekologicznego filmu dokumentalnego zatytułowanego Deep Rising, którego narratorem jest Jason Momoa. Aktor angażuje się bardzo w ochronę oceanów.

Film miał premierę na festiwalu filmowym w Sundance w 2023 r. Podczas gdy świat próbuje powoli odchodzić od paliw kopalnych, los oceanów wpadł teraz w ręce głównych konglomeratów wydobywczych, które skupiają się na wydobyciu odkrywkowym z głębin oceanu w pełnym zakresie.

Jason Momoa narratorem ekologicznego filmu dokumentalnego. Zobaczcie zwiastun Deep Rising

Deep Rising, z narracją Jasona Momoy, to pierwszy w historii film o wydobyciu manganu z dna oceanu, dewastującego środowisko. Twórcy zapewniają, że ogląda się go jak dobry film sensacyjny.

W porywającej opowieści o intrygach geopolitycznych, korporacyjnych i naukowych rzuca światło na tajemniczą Międzynarodową Organizację Dna Morskiego (ISA), odpowiedzialną za prawie połowę powierzchni naszej planety skrywającej się w oceanach. Film podkreśla potrzebę ochrony dna morskiego jako wspólnego dziedzictwa ludzkości i wskazuje pilną potrzebę podejmowania odpowiedzialnych wyborów dla przyszłych pokoleń. Opowiadany przez Jasona Momoa, Deep Rising rzuca światło na istotny związek pomiędzy głębinami oceanu a utrzymaniem życia na Ziemi.
Producentem i reżyserem Deep Rising jest kanadyjski twórca filmów dokumentalnych Matthieu Rytz, który wcześniej pracował nad filmem Anote's Ark.

GramTV przedstawia:

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie filmu.

Zobaczcie zwiastun Deep Rising z Jasonem Momoą w roli narratora

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!