„Pasha” w klatce MMA. Wiemy kiedy, gdzie i z kim zawalczy legenda CS:GO

Mikołaj Ciesielski
2021/12/06 13:55
0
0

Jarosław „pasha” Jarząbkowski już na początku przyszłego roku zaliczy swój debiut w sportach walki.

„Pasha” w klatce MMA. Wiemy kiedy, gdzie i z kim zawalczy legenda CS:GO

Pod koniec listopada informowaliśmy Was, że już niedługo Jarosław „pasha” Jarząbkowski, czyli legenda polskiej sceny Counter Strike: Global Offensive, zaliczy swój debiut w sportach walki, a konkretnie w formule MMA. Wiemy już kiedy, gdzie i z kim popularny „Papito” wskoczy do oktagonu. Okazuje się, że byłego zawodnika Virtus.pro zobaczymy już 5 lutego 2022 roku na drugiej gali HIGH League w krakowskiej Tauron Arenie, gdzie w walce wieczoru zmierzy się z Michałem „Owcą WK” Owczarzakiem.

W głównym pojedynku drugiej gali HIGH League zmierzą się debiutujący w sportach walki Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski i Michał “Owca” Owczarzak. To starcie zelektryzuje całą Polskę! W okrągłej klatce naprzeciw siebie staną legendarny e-sportowiec i słynny youtuber. Dotychczas pokazywali swoją wielką klasę i najwyższy poziom w Counter-Strike’u i na siłowni. Teraz staną przed największym życiowym wyzwaniem. Będą musieli udowodnić, na co stać ich w prawdziwej walce” – czytamy w opisie wydarzenia.

Warto wspomnieć, że wiele osób uważało, że Jarosław „pasha” Jarząbkowski wystąpi na jednej z nachodzących gal FAME MMA. Spekulowano, że legenda polskiej sceny CS:GO zmierzy się Nikolą „Lobanjicą” Mijomanoviciem – czarnogórskim półprofesjonalnym graczem CS-a i streamerem. Były zawodnik Virus.pro sam przyznał, że otrzymał oferty od kilku polskich organizacji, ale jak widzimy „pasha” ostatecznie zdecydował się na współpracę z HIGH League.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!