Jarosław „pasha” Jarząbkowski przygotowuje się do walki w MMA

Mikołaj Ciesielski
2021/11/23 12:05
0
0

Legenda polskiej sceny CS:GO zapowiada, że wkrótce zobaczymy „Papito w klatce”.

Jarosław „pasha” Jarząbkowski przygotowuje się do walki w MMA

Jarosław „pasha” Jarząbkowski to człowiek, którego nie trzeba przedstawiać chyba nikomu, kto choć w minimalnym stopniu interesuje lub w ostatnim czasie interesował się e-sportem. Legenda polskiej sceny CS:GO od lat wyróżnia się nie tylko swoimi umiejętnościami i poczuciem humoru, ale także silnie zbudowaną sylwetką. Na fali popularności organizacji typu FAME MMA od dłuższego czasu spekulowano, że popularny „Papito” również stoczy wkrótce pojedynek w klatce. Okazuje się, że plotki i przypuszczenia fanów nie były bezpodstawne. Jarząbkowski potwierdził bowiem, że już niedługo zobaczymy jego debiut w MMA.

Przygotowuje się do walki w MMA. Kilka polskich organizacji zaoferowało mi udział w walce celebrytów, ale miałem też możliwość wyboru walki z kimś, kto robi to przez całe życie. W ciągu dwóch czy trzech miesięcy zobaczycie Papito gdzieś w klatce. Przygotowuję się i na pewno będzie fajnie. Będę niczym reprezentant esportu w sporcie. Gość, z którym będę walczył, jest bardzo silny. To nie jest ktoś, kto po prostu leży na kanapie. Ten gość jest równie silny, jak ja” – poinformował „pasha” podczas transmisji z finałów V4 Future Sports Festival 2021.

Pasha” nie ujawnił, w jakiej organizacji stoczy swój debiutancki pojedynek. Niewykluczone, że byłego zawodnika Virtus.pro zobaczymy właśnie na jednej z nadchodzących gal FAME MMA. Zdaniem wielu osób rywalem Polaka ma być bowiem Nikola „Lobanjica” Mijomanović – czarnogórski półprofesjonalny gracz CS:GO i streamer, który w październiku ujawnił, że otrzymał od wspomnianej organizacji propozycję walki. Mijomanović, podobnie jak „pasha”, również wyróżnia się rozbudowaną sylwetką.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!