Jakie spin-offy Gry o Tron znajdują się w produkcji? Pełna lista zapowiedzianych tytułów

Radosław Krajewski
2024/04/14 15:00
0
0

HBO ma pełne ręce roboty przy produkcji wszystkich ogłoszonych już produkcji ze świata Westeros.

Już w połowie czerwca Ród smoka powróci z drugim sezonem. W ubiegłym miesiącu HBO zaprezentowało pierwsze zwiastuny nadchodzących odcinków, które zapowiadają jeszcze więcej emocji dla fanów Gry o Tron. Ale w produkcji znajdują się również inne spin-offy popularnego serialu. Stacja ma pracować nad łącznie siedmioma tytułami, a wszystkie z nich zostały zaprezentowane na grafice stworzonej przez Culture Crave.

Jakie spin-offy Gry o Tron znajdują się w produkcji? Pełna lista zapowiedzianych tytułów

Wszystkie zapowiedziane spin-offy Gry o Tron

Oprócz wspomnianego drugiego sezonu Rodu smoka w przygotowaniu jest także A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight, który opowie historię rycerza ser Dunka Wysokiego i jego giermka Jaja. Ponadto fani mogą liczyć na aktorskie Aegon's Conquest, którego akcja rozgrywać się będzie jeszcze przed wydarzeniami z Rodu smoka, a także 10,000 Ships, który przedstawi historię ocalałych Rhoynarów po ich klęsce z Valyrianami w Drugiej Wojnie Korzennej.

HBO planuje także trzy animowane produkcje, w tym Nine Voyagers, który opowie historię Węża Morskiego, czyli Corlysa Velaryona, jednego z bohaterów Rodu smoka. W planach jest także serial Golden Empire oraz niezatytułowana jeszcze produkcja.

GramTV przedstawia:

Culture Crave wspomniało także o dotychczas czterech skasowanych serialach z Gry o Tron. Są to Bloodmoon, Flea Bottom, Doom of Valyria, a także serial Jona Snowa. Niedawno Kit Harrington przyznał, że projekt został odłożony na półkę i nie jest dłużej rozwijany przez HBO.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!