Jake Gyllenhaal chętnie zagra Batmana w nowym DCU: To byłby zaszczyt!

Krzysztof Żołyński
2024/03/19 14:00
0
0

Restart DCU jest przesądzony od dawna. Fani zgłaszają propozycje nowych twarzy do ról superbohaterów, ale także sami aktorzy nie pozostają obojętni. Jake Gyllenhaal chętnie zagrałby Batmana.

Nowy rozdział w dziejach DCU rozpocznie się wraz z premierą Supermana. I o ile o tym filmie wiadomo już całkiem sporo, to pozostaje wielu innych superbohaterów, czekających na obsadę. Jest duże grono aktorów pretendujących do poszczególnych ról.

Jake Gyllenhaal chętnie zagra Batmana w nowym DCU: To byłby zaszczyt!

Fani wskazują na wiele nazwisk, od Jensena Acklesa po Alana Ritchsona. Na arenie fancastingu jest już kilku znanych aktorów. Niedawno pisaliśmy o ofercie odtwórcy roli serialowego Reachera, ale najwyraźniej także Jake Gyllenhaal, chętnie założyłby strój Człowieka Nietoperza.

Jake Gyllenhaal jako nowy Batman?

W wywiadzie dla ScreenRant aktor został zapytany, czy chciałby zagrać Bruce’a Wayne’a. Okazuje się, że Gyllenhaal chętnie przyjąłby taką ofertę, ale uważa ją za wielkie wyróżnienie i wręcz zaszczyt.

Och, stary. To klasyk. To zaszczyt. Tu jest mowa o odgrywaniu ról, które w przeszłości obsadzali inni niesamowici aktorzy. Teraz zamierzam zagrać Iago w Othello z Denzelem Washingtonem i myślę o historii aktorów, którzy odgrywali tę rolę na przestrzeni wieków, i jestem tym nieco oszołomiony. To jest pierwszy poziom. Właśnie nad tym teraz pracuję. Jednak oczywiście. To zawsze byłby zaszczyt. Tego typu rzeczy i te role to klasyka.

GramTV przedstawia:

Warto wspomnieć, że Gyllenhaal dwukrotnie otarł się o angaż do ról Batmana i Spider-Mana. Teraz miałby pokazać się jako czarny charakter, grając Mysterio w MCU. Jednak rola prawdziwego bohatera, obrońcy ludzkości dopiero przed nim. I trzeba przyznać, że ten aktor ma wszelkie predyspozycje, żeby poprowadzić Batmana w nowy rozdział DCU i zaprezentować dojrzałą wersję tej postaci.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!