Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Miejscówka ze Skyrima wygląda świetnie na Unreal Engine 5

LM
2021/07/07 12:17

Wczesna wersja silnika Unreal Engine 5 pojawiła się w sieci przed końcem maja, a fani technologii nie zawodzą. Zobacz, jak mógłby wyglądać Skyrim na UE5.

Miejscówka ze Skyrima wygląda świetnie na Unreal Engine 5

Jeszcze przed końcem maja przedstawiciele Epic Games udostępnili wszystkim zainteresowanym wczesną wersję najnowszej odsłony silnika graficznego Unreal Engine. Chociaż do premiery pełnej wersji wciąż dzielą nas długie miesiące, to wczesny dostęp wystarczył, by w krótkim czasie wykiełkowało sporo interesujących projektów. Tym razem powrócimy na moment do prowincji Skyrim, gdyż to właśnie nią na Unreal Engine 5 odtworzył artysta znany jako Chris G. Ten oznajmił, że wykorzystał jedynie dostępne wcześniej assety, więc do idealnego odwzorowania wciąż daleko, ale całość i tak wygląda niezwykle interesująco. Rzućcie okiem na załączony do wiadomości materiał.

Chociaż to tylko krótki pokaz i raczej nie mamy co liczyć na The Elder Scrolls 5 Skyrim na Unreal Engine 5, to niedawno na horyzoncie zamajaczył dużo ambitniejszy projekt. Ekipa odpowiedzialna za kanał Universal Media niedawno pochwaliła się fanowskim serialem na motywach Knights of the Old Republic, który zostanie zrealizowany na Unreal Engine 5.

GramTV przedstawia:

Wracając do samej technologii, to premiery pełnej wersji Unreal Engine 5 możemy oczekiwać na początku 2022.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!